Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wiersz biały
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiersz biały


Nie twierdzę, że poezja biała
jest gorsza od rymowanej.
Twierdzę, że poezja rymowana
jest lepsza od białej.


Tomasz Kuza
Hah! Krótko i konkretnie - to lubię Smile Ciekawa humoreska.

dyseutymia

No humoreska to bynajmniej nie jest.
Mnie nie zaciekawiło, to raczej pseudo-ciekawy wiersz, spalone kalorie przy pisaniu.
Aleś Ty poważna. Masz tu coś na rozweselenie.
http://www.youtube.com/watch?v=YGvDU4BZM...lpage#t=4s

dyseutymia

Wyjaśniam, wiersz to to nie jest.
Dowcip? Nie.
Co to jest.
A już wiem.
Taka sobie wypowiedź zawiedzionego, który chce pisać rymy. Big Grin A nie potrafi.

Przyjacielu, rymowanie to sztuka, pisanie poezji to poezja.
Pozdrawiam Smile


Hmmm... Krótkie, ale coś w sobie ma. Bardziej nadaje się na nieco zbyt długą myśl Wink
Ale tu też dobrze.
Pozdrawiam
Biała siedzi na drutach i ma jedną strofkę bardziej.
Drogi Starysto, coś Ci przypomnę.
Cytat:Dobra spadam stad bo mnie juz ma.
Proszę o likwidacje mojego konta w trybie natychmiast, całkowicie.
żegnam Panie i Panów.
Twoje słowa.

No i kto tu jest zawiedziony? Poza tym wiedz, że liczę się z opiniami tylko tych, którzy wiedzą co mówią.Smile

Proszę się pohamować od osobistych wycieczek. Liczyć się możesz, z czym ci się podoba, ale do wydania opinii ma prawo każdy. Pozdrawiam///księżniczka
Sądzę, że to jest słabe, bardzo słabe. To mogłoby mieć jakąś wartość, gdyby czuć było jakiś trud w to włożony, a nawet tego tu nie czuć.
Czy do insynuacji też?
Żadna to poezja. Stwierdzenie faktu, który oczywistością też nie jest.

dyseutymia

Ciekawe, że ludzie najchętniej rozpisują się pod czymś prostym, słabym lub jakościowo oczywistym. Bez wahania wyrażają swoje opinie, jakie to słabe, beznadziejne lub wspaniałe, albo prostacko przyznają, że fajne ( Żadna poezja, coś w sobie ma, krótko i konkretnie - to lubię!, słabe, bardzo słabe), ale już gorzej wypada frekwencja pod czymś dłuższym, wartościowszym, a przynajmniej bardziej skomplikowanym.
My, poeci z początku tysiąclecia, czający się gdzieś po serwerach; im więcej nabitych postów, tym większymi pisarzami jesteśmy.