Via Appia - Forum

Pełna wersja: *** (mam już dość)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam już dość wyładowań atmosferycznych serca
Z tą suką inkubką
Właśnie zajebałem się o gnejs rzeczywistości
I lecę wstrząśnięty

Fobie wciąż wywołują i spazmy i pląsy
nie oddycham
Ale czuję
jednak nie chcę
Może nie chcę lecz za to wygram
przegrałem bitwę
Za to wygram wojnę

Bo człowieka można zniszczyć ale pokonać się nie da
jak to powiedział Pan Hemingway
będę płynął za swą rybą do końca.

dyseutymia

Polskie wulgaryzmy są piękne. Nie pochwalam jednak posługiwania się nimi, szczególnie jeżeli ich tematem jest jebać. To jedno z najbrzydszych słów naszego języka. Proponuję zapierdolić/ wypierdolić się o gnejs rzeczywistości Smile

Wiersz pełen buntu, żalu do świata, młodzieńczych emocji. Nieco ostentacyjne podkreślenie znajomości Starego człowieka.... Podmiot liryczny jest niezwykle wyrazisty. Można rzec, że jest twórczo wkurwiony. Nie wykluczam, że można go utożsamić z Autorem.

Cytat:Z tą suką inkubką

Inkubka? Trochę to analogiczne do facetki, profesorki, etyczki i ministry. Sukkub, z tego co wiem, przybiera kobiecą postać. Nie znam się jednak na demonologii i nie będę dociekać, co tak na prawdę miałeś na myśli. Wiem jednak, że inkuby kojarzą się na tyle pejoratywnie, że nazywanie ich dodatkowo sukami jest zupełnie zbędne.

*** (mam już dość) powinien zająć honorowe miejsce w szufladzie jakiegoś porządnego biurka.