Via Appia - Forum

Pełna wersja: Miał błękitne oczy i nikt go nie kochał*
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cza­sem wy­pada z rąk
deszcz
tak długo trzymany
w pochmur­nych oczach
że już sam nie wiesz
skąd to niebo


* Bonson/Matek
Czasem wypada coś z rąk. Czasami z głowy.
A ja mam pytanie. Skąd wypada?

cza­sem wy­pada z rąk
deszcz ...czego? kiedy tak naprawdę jest w pochmurnych oczach, łzy, czasami szczęścia.
tak długo trzymany
w pochmur­nych oczach

skąd to niebo
...jakie?

czasami wypada z rąk
deszcz łez
tak długo oczekiwanych
to jest niebo

Starysto, twoja przeróbka jest straszna, muszę zaprotestować. Deszcz czego? Dopowiadanie oczywistego to nie jest dobry pomysł.
Owszem, nie z rąk, ale niebo - przecież błękitne, pogodne Wink
Ładny tekścik, eyes. Nie - genialny czy wielki, ale ładny, lekki. Troszkę może odgrzewany, ale sposób napisania bardzo mi się podoba.
To nie jest wymuszenie, tak sobie piszę.
Szczęśliwych łez warto oczekiwać. Długo, też.

czasami wypada z rąk
deszcz łez
tak długo oczekiwanych
to jest niebo


Tak w kilku słowach określam zgadnij co księżniczko, Smile
(02-06-2012, 18:51)księżniczka napisał(a): [ -> ]Starysto, twoja przeróbka jest straszna, muszę zaprotestować. Deszcz czego? Dopowiadanie oczywistego to nie jest dobry pomysł.
Owszem, nie z rąk, ale niebo - przecież błękitne, pogodne Wink
Ładny tekścik, eyes. Nie - genialny czy wielki, ale ładny, lekki. Troszkę może odgrzewany, ale sposób napisania bardzo mi się podoba.

Czego? A łez. Pisze.

wiem, że piszesz, umiem przecież czytać, to był mój komentarz do tego Wink///ksi

Bardzo ładny, tylko.. skąd to niebo, a może.. gdzie to niebo.. ja sobie tak zmieniłam.Pozdrawiam
A to niebo jak dla mnie ma ze dwa znaczenia.
Bardzo mi się podoba, wszystko jest powiedziane w sam raz.
Na początku witam Wszystkich.

starysto, powiem krótkie nie. Nie rozumiemy się. Tak drastyczna przeróbka niszczy wszystko. To nie moje. To nie ja.

Księżniczko, z początku pomyślałam, że odgrzebany... i zastanawiałam się, kaj ja kopałam, hehe Smile Lubię pozostawać przy - ładnie. Satysfakcjonuje mnie ten poziom. Dziękuję Smile


Lyssa, uparcie nic nie zmienię, bo gdzie to niebo... jest zbyt. A skąd... ma w sobie więcej możliwości.
Witaj raz jeszcze Smile

Kruku, a może niebo to to morze, przez zet z kropką?


Pozdrawiam ciepło Smile