Via Appia - Forum

Pełna wersja: Do parteru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Diluję szczęściem
jestem jak anioł

dotykasz nieba
po czym ryjesz glebę twarzą

jak żyć przykładnie
gdy nawet anioły kłamią...
Bardzo ciekaweSmile Zgrabna i oszczędna forma, ale w tym przypadku to akurat atut, bo stosunek formy do treści jest idealny. Bardzo mi się spodobało. Chociaż na początku sformułowanie "ryjesz glebę twarzą" wydało mi się dość niegramatyczne i karkołomne. Po ponownym przeczytaniu okazało się, że z gramatyką wszystko w porządku, ale wrażenie karkołomności pozostało Wink
Powiem, jak Laj - ciekawe. W jednej chwili coś mi się nie zgadzało. Przeczytałam trzy razy. Było warto.
Naprawdę niezłe. Podoba mi się, chociaż spodziewałem się czegoś bardziej "druzgocącego".
Przypczepki tiem!


Cytat:po czym ryjesz glebę twarzą
Zgrzyt, zgrzyt. ._.

I ten trzykropek na końcu. W sumie to znak interpunkcyjny, których nie zastosowano w tekście. Tak czy owak, jest nieźle i czekam na kolejne!
Bardzo podoba mi się tytuł tego wiersza Smile
Dzięki wszystkim za komentarze i lekturęSmile

Tak myślałem, że ta twarz nie przejdzie, mnie się jednak podoba i co poradzić ^ ^

Pozdrawiam.
Podobno upadki z wysoka bardzo bolą. Ale to tylko podobno. Forma ładna, jednak nie podoba mi się ten wielokropek na końcu. Tak jakoś wszystko psuje. Koncepcja świetna i przekazanie całej treści w oszczędnej formie. To się ceni i Tobie właśnie się to udało. Zostanie w mojej pamięci na pewno!
Pozdrawiam!
Do parteru
Diluję szczęściem
jestem jak anioł

dotykasz nieba
po czym ryjesz glebę twarzą... to wek, psuje, nazad chłopie.

jak żyć przykładnie...jak i to coś, to, co tu jestHuh
gdy nawet anioły kłamią...
..i to wywal i poczytaj.

Temacik no no no, zrób coś.Smile
Dziękuję za komentarze i uwagi, każdą z pewnością przemyślę Smile

Pozdrawiam.