Via Appia - Forum

Pełna wersja: "Scena"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Dzisiaj, tak, tak, będzie interaktywnie, ale bez przesady.
Zapraszamy na scenę.
Pojedynczo, grupkami - jak państwo wolicie.
Można tyłkiem, głową, nogami, a nawet rękoma - jak dusza zapragnie.

I teraz...

Robimy:
UuAaa
Bebebe
Siusiusiu


W między czasie Hymmm
i trochę Och Och.
Na koniec westchnienie,
ewentualnie czy Auuuu
(jak kto sobie wybierze, macie przecież państwo
wolną wolę)

No i zgodnie z tradycją
do piachu,
tylko tak na prędkości,
bo już się następni pchają.

(...)
- Nie, nie, proszę Pana, nie ma czasu na pytania.
No,to mi się za to podoba. Dobrze napisane,z ciekawym przesłaniem (tzn. w sumie nie przesłaniem,ale mam nadzieję,że wiesz o co mi chodzi,a jak nie wiesz,to że domyślasz się wszak pewnie domyślnym człekiem jesteś). Stylistycznie fajnie,nie wiem dlaczego ale przypomina mi to po trochu Gombrowicza i ogólnie git majonez.

4/5

Pozdrawiam
X
kuźwa, masz strasznie atrakcyjną sygnaturę,
że

nie wiem co za zachciankę czy marzenie sobie wymyślić Tongue


Pozdro



Smile
Big Grin

skąd ten "barokowy" awatar ?

jesteś fanem zezapołó
"The XX"
?

(.. mogli by w końcu wydać nowy
studioal..)




Pozdro jeszcze X
(i zaznaczam że nie kpię,
po prostu tak mam, i to nie od dziś)
Kurczę,zapomniałem zmienić. Sygnatura oważ wzięła się stąd,że kiedyś moderatorem (tym takim pomarańczowym,bez powiązań z tego samego koloru telefonią komórkową) i jako moderator byłem żeby służyć zwykłym (hy) czarnym (hyhy) userom (hyhyhy).

Awatar (aczkolwiek ma się on do baroku mniej więcej tak samo jak ja do Natalie Portman) wziął się stąd,że podpisuje się iksem oznaczonym na klawiaturze "X". A zespół The XX lubię ponieważ ich muzyka wygładza moje kanciaste usposobienie na jakiś czas przez co świat staje się zaokrąglony.

Pozdrawiam nigdytakpamiętam (zaznaczam,że nie jestem złośliwy,to po prostu...a nie właściwie to jestem złośliwy).
Big Grin
jesteś fantastyczny
SmileSmileSmile
nawet nie science fiction

tylko po prostu fantastic !
Smile