Via Appia - Forum

Pełna wersja: Daleko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Annie Marii

zamknij moje słowa w dłoni
kiedy będę za daleko
przyłóż dłoń do skroni


13.4.2012
ciekawe, piękne, takie mi się.
Kilka słów, a ile znaczenia. Jakie znaczenie. Smile
Wspaniała ,skondensowana opowieść o prawdziwej miłości. Jak widać ,nie zawsze w poezji potrzebne jest używanie ozdobników...
Minimalistycznie i z treścią. Tyle, ile trzeba.
Nieźle to skompresowałeś, ale i tak jest wszystko co być powinno.

Przewija nam się ta Anna Maria, przez Twoje wiersze rr Wink

Pozdrawiam.
Wiersz naprawdę mi się spodobał i to nie tylko dlatego, że jest krótki, ale na swój sposób delikatny. Dawno nie czytałem czegoś podobnego. Powiem nawet, że szukałem czegoś w tym stylu. Bezskutecznie, do czasu.

Dzięki rootsrat. Tyle.
Treściwe. Nawet bardziej od niektórych gołosłownych poematów, rozciągających się na miliard wersów.

Mnie się to podoba, naprawdę. Kłaniam się nisko.
Dzięki wszystkim za komenatrze i wizytę Smile

Cieszę się, że się podoba. Ta miniaturka tak jakoś nagle wyskoczyła mi z głowy. Lubię takie niespodzianki Smile
Minimalistyczne... ale ciepłe. Nie zawsze umiem odebrać poezję, to znaczy zrozumieć autora. Tutaj nie mam z tym problemu.
Pozdrawiam.
Dzięki za zrozumienie, Cristimm Smile

Na marginesie: sądzę, że "odebrać poezję" nie zawsze równa się "zrozumieć autora"... Ja tak mam czasami - nie do końca łapię, o co chodzi poecie, ale wiersz mi się podoba, wywołuje dreszcz na plecach i "czuję go".

"Co poeta miał na myśli" to zdecydowanie przereklamowane pytanie! Uważam, że o wiele ważniejszym jest - "Co czytelnik ma na myśli po lekturze wiersza".

Dzięki za wizytę Smile
Zgrabnie i celnie.
Pozdrawiam serdecznie JJ
Krótko ale pięknie. Pozdrawiam
Cieszę się, że ta miniaturka się tak podoba Smile Nie spodziewałem się takiego pozytywnego odzewu, szczególnie, że to tylko 3 wersy, w dodatku z dedykacją Wink