Via Appia - Forum

Pełna wersja: hipotrofia (męczennika)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Król Świata, Władca Niebios i Mistrz Ludzkości
Cmentarny Mojżesz oraz Wielki Prorok
Wybawiciel Wszystich Istot Żywych
Suweren Wszystkich Żywiołów
Wieczny Twórca i Pan

wisi teraz nad
drzwiami


Primo,to MojŻesz a nie Mojrzesz. Przez "ż". Jestem ateistą a to wiem.
Secundo,utwór do mnie nie trafia. Niby puenta jest okej,ale już czytałem co najmniej dwa podobne kawałki z taką samą puentą. Czekam na coś więcej.

3/5

Pozdrawiam
X
No, niezły babol z tym Mojżeszem... I w sumie nie łapię tej metafory "Cmentarny Mojżesz"...

Ogólnie czegoś mi tutaj brakuje, w takiej formie jestem raczej na nie, jak dla mnie potrzeba tutaj czegos więcej. Ale to tylko moja skromna opiniaSmile

Pozdrawiam.

(01-04-2012, 21:39)Black Moon napisał(a): [ -> ]No, niezły babol z tym Mojżeszem... I w sumie nie łapię tej metafory "Cmentarny Mojżesz"...

Ogólnie czegoś mi tutaj brakuje, w takiej formie jestem raczej na nie, jak dla mnie potrzeba tutaj czegos więcej. Ale to tylko moja skromna opiniaSmile

Pozdrawiam.

Kiedyś, jak oznajmia Pismo, Jezus Chrystus był, że się tak wyrażę - sławny. A teraz? Wszyscy zapomnieli o Jego historii i wisi sobie tak w klasie zakurzony i patrzy na dziatwę, co to wierzy jedynie w siebie, bo tak wpajają im rodzice i szkoła (bezpieczeństwo ku*wa edukacji, pożal się Boże). Jego rola się zmieniła na przestrzeni wieków, nie take cudy się tera wyprowia w telewizyi. Błąd poprawiony...
Ot, cała filozofia Wink.
Dziękuję i pozdrawiam.