Via Appia - Forum

Pełna wersja: Dawno, dawno temu, na pewnym dworze...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
...radziły zawzięcie mądre głowy, wszystkie w eleganckich krawatach.
Tłumnie zebrano się tego dnia na szafocie.

-Wnoszę zapisać dla potomności, drodzy koledzy inteligenci, ostrzeżenie - aby nikt w przyszłości nie koronował więcej błazna.

-Zakrzyknę więc, pióra, w mym ostatnim słowie!


-A ja, papirusu!

Jednak, nim ktokolwiek wyrzekł słowo, pozbawiono głowy stołków.
Wszystkim pociemniało w oczach.




nietypowa miniatura...
podoba mi sie, jest calkiem przyjemna w odbiorze.

piora to jest to, co zostanie zakrzykniete, wnioskuje z interpunkcji, czy tak?

urzeklo mnie pozbawianie glow stolkow. ogolnie duze ok.
Dobre - i we właściwym miejscu.
Drażni mnie trochę zapis, ale trudno właściwie dojść, dlaczego (jak się domyślę, to napiszę). Udana miniaturka, podoba mi się.
Podoba mi się ta miniaturka Smile
Nie zaryzykuje rozwodzenia się nad fabułą i treścią, powiem tylko, że całość brzmi zaskakująco dobrze.
i do tego to wymieszanie prostych liter z kursywą i "stylizowany" język...
Dzięki za komentarze, cieszy mnie fakt, że raczej pozytywne odczucia po lekturze Wink

Pozdrawiam.
Ładne, zgrabne i co najważniejsze, sensowne. Czyli nic dodać nic ująć. Gratulacje
Ciekawe. Świetnie jak dla mnie skonstruowane. Dziwnie do mnie przemawia, jakby było napisane specjalnie dla mnie. Nie mam pojęcia czemu, ale tak jest Big Grin
Zdecydowanie wielkie TAK.
Haha, wybacz Asc, ale nie zaskoczę Cię teraz i nie powiem, że tekst był pisany z myślą o Tobie ^ ^

Dzięki za lekturę i komentarz, cieszę się, że przypadło Ci do gustu Smile

Pozdrawiam.
Zwracam się do Pana z prośbąo pomoc. Dziś odebrałem wiadomość od d< Artaniana i Hillwalkera, a wczoraj od Kapadocji. Jestem niepełnosprawny , a komputer miałem pierwszy raz w ręku niespełna pół roku temu i jeszcze nie nauczyłem się go dobrze obsługiwać. Z największą przyjemnością przyjmuję zaproszenie Dartagnana, tylko jak to praktycznie zrobić, by wreszcie spełniły się moje wieloletnie marzenia?
Miniatura bardzo zgrabna, zdaje się przemawiać swoim własnym językiem.
Cytat:Wnoszę zapisać
Pomiędzy tymi wyrazami przydałby się jakiś przecinek, albo lepiej dwukropek.