Via Appia - Forum

Pełna wersja: Czy te oczy mogą kłamać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

kiedyś Temida wszędzie nawet w Mroczy
ferując wyroki nie patrzyła w oczy
dziś po co opaska
wystarczy podpaska
teraz patrząc zgrabniej z prawdy zboczy
No i cała esencja prawdy Smile
Powierzchowność jest wszędzie. Sad Temida (ktokolwiek to jest) zmieniła zdanie i kicha, nagle nie jest sprawiedliwa. Wiersz jak zwykle u ciebie, świetny. Poza tym, nie wiem dlaczego, ta podpaska nadała temu jakiegoś takiego lekko erotycznego wyrazu.
(10-03-2012, 22:08)Changed napisał(a): [ -> ]Powierzchowność jest wszędzie. Sad Temida (ktokolwiek to jest) zmieniła zdanie i kicha, nagle nie jest sprawiedliwa. Wiersz jak zwykle u ciebie, świetny. Poza tym, nie wiem dlaczego, ta podpaska nadała temu jakiegoś takiego lekko erotycznego wyrazu.

No i to jest najbardziej mocny akcent, nie wiem czy dobrze zamysł mam, ale powiem tak, Chnged to to takie proste, Lysa mówi w swoim wierszu że prawo nas wypie**oliło Big GrinSmile świetne.


























Cytat:No i to jest najbardziej mocny akcent, nie wiem czy dobrze zamysł mam, ale powiem tak, Chnged to to takie proste, Lysa mówi w swoim wierszu że prawo nas wypie**oliło Big GrinSmile świetne.
A czy mówię co innego? Po prostu nie umiem tego ująć tak konkretnie jak ty, starysto. Smile Ale dziękuję za oświecenie moich zamroczałych podejrzeń i interpretacji. Big Grin