Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zacz ełam pisać coś podobnego...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
bardziej w stylu pure nonsens
dotąd tylko powieści raczej poważne'
i kompletnie nie wiem, czy ma to jakąkolwiek wartość i czy taki rodzaj poczucia humoru będzie dobrze odebrany, nie mówiąc o tym czy w ogóle ktoś to wyda;-)
Katarzyna T. Nowak
Katarzyno, w dziale Twórczość umieszczamy tylko teksty literackie. Na dyskusje przeznaczony jest dział Kawiarenka. Wątek przenoszę.
A my mamy teraz zajrzeć w kryształową kulę, ewentualnie rzucić monetą, i powiedzieć Ci, czy Twój tekst się nadaje czy nie?
(26-02-2012, 13:29)KatarzynaTNowak napisał(a): [ -> ]bardziej w stylu pure nonsens
dotąd tylko powieści raczej poważne'
i kompletnie nie wiem, czy ma to jakąkolwiek wartość i czy taki rodzaj poczucia humoru będzie dobrze odebrany, nie mówiąc o tym czy w ogóle ktoś to wyda;-)
Katarzyna T. Nowak

OK, dziękuję. Jeszcze nie mam tu rozeznania, chciałabym umieścić część tego co napisałam i zobaczyć opinie innych..

(26-02-2012, 14:07)Nae Mair napisał(a): [ -> ]A my mamy teraz zajrzeć w kryształową kulę, ewentualnie rzucić monetą, i powiedzieć Ci, czy Twój tekst się nadaje czy nie?

No właśnie nie wiem, gdzie to tu zamieścić, jeszcze nie mam rozeznania a ciekawa jestem opinii. Może mi podpowiesz?
Katarzyno, odpowiem Ci przez PW.
Normalnie wrzucaj tekst w odpowiedni dział z tekstami - przecież po to się wrzuca swoją twórczość, żeby poznać opinie czytelnikówWink Bo zadałaś pytanie jakoś tak dziwacznie, jakbyś naprawdę oczekiwała wyjasnowidzenia, czy to jest fajne czy nieBig Grin