Via Appia - Forum

Pełna wersja: ***
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszczepiasz mi czip
sygnał twojej władzy
własny pogląd
na świata bezsens

Mówiąc że krowa
nie zasługuje
na uwagi chwilę
chyba że na talerzu

Krzycząc że nie
zmienię świata
ruchem
środkowego palca

Gdzie niemożliwe
staje się możliwe
nie potrafisz przekroczyć progu
a ja go szukam

Broczysz w pragnieniach
budujących tamę na drodze
prawdziwych zwycięstw
Aj jakoś mnie to nie leży... Nie trafiło to do mnie, a przynajmniej nie w całości.
Ale strofa z krową jest ciekawa.
"Broczysz w pragnieniach" - jesteś pewna tego, jakoś mi to tak nie pasuje, broczyć można pragnieniami, a w pragnieniach można brodzić. Chyba? Ale może to takie machnią i tak ma być Smile
A i ten "sygnał twojej władzy" też skrzypi jakoś. Ale to tak mówie tylko co ja widzę, mogę się mylić i jest to nawet całkiem prawdopodobne ^ ^
Tyle ode mnie.
Pozdrawiam Smile
Hmm... W zapisie się gubiłam. Nie trafił do mnie. Brak przecinków z pewnością zamierzony, jednak mnie raził. Całość też nie jest porywająca.
Zgodzę się z moim przedmówcą- strofa z krową ciekawa. Ale jest jedyną, która mi się spodobała.
Pozdrawiam, życząc weny Smile
Mnie samej ten wiersz nie do końca leży. I faktycznie ostatnio brak weny mi towarzyszy. Może kiedyś powrócę do niego i coś pozmieniam, tak ze bedzie lepiej. Dziękuję za komentarze oraz życzenia mi weny, które się przyda Smile
W zasadzie zgadzam się z moimi przedmówcami.Dodam tylko,że całość jest chaotyczna i niespójna.