Via Appia - Forum

Pełna wersja: I love U czyli My wolimy noc kupały
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Amor przysiadł na kopcu poległych,
zatraconych singli w kurhanie Love.
Zabrzdąkał w lutnię, rozpuścił włosy
w ruch wprawił strasznie zmęczone dłonie.
Dziś urlop rzekł
a niech się męczą
Ci co tak pragną być kochankami.
Princessy niechaj zabłysną sobą
w długie spacery pod latarniami.
Ja w dniu czternastym jak Pan siódmego
odstawiam majdan niech się zapali,
oby hetero tylko ostało
nie jak na wiejskiej w ich kuluarach.
Podbiłem kartę już na dwie zmiany,
muszę z Walentym opróżnić flaszkę.
Kupidyn w Wenecji urządza party,
rozhuśta migiem uśpioną karczmę.
Adoptowali święto z daleka
stąd też i słowa splecione w slogan-
I love Ciebie
I love Polskę
słowiańsko kocham Cię w Noc Kupały
Smile - Jak pięknie mi się czytało, taki lekki utworek, z potwornym strzałem, w dziesiątkę.
Zaraz tez mi się przypomina, tylko nasze święto kobiet, taty, dziadka, mamy, trzech króli, a zresztą napiszę wszystko za jednym razem wszystkich świętych nam zastąpią Halloween Amerykańskie podróże kształcą, nie ma co.Big Grin
Pozdrawiam Smile
Idzie nowe, idą single. Fajne to, chociaż nie powaliło.
Cytat:oby hetero tylko ostało
Jeśli to znaczy to, co odczytuję, pod kątem powszechnie używanych skrótów, to można by sobie oszczędzić tej linijki. Bo jest chamska. Oczywiście, jeśli dobrze rozumiem.
(14-02-2012, 16:03)Changed napisał(a): [ -> ]Idzie nowe, idą single. Fajne to, chociaż nie powaliło.
Cytat:oby hetero tylko ostało
Jeśli to znaczy to, co odczytuję, pod kątem powszechnie używanych skrótów, to można by sobie oszczędzić tej linijki. Bo jest chamska. Oczywiście, jeśli dobrze rozumiem.

nie uważam że jest chamskie- jestem nietolerancyjny dla ******* i dobrze mi z tymSmile miłego czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam


Ale to forum literackie, a nie bazar. Otrzymujesz słowne ostrzeżenie. /F.

(15-02-2012, 00:28)Gryf88 napisał(a): [ -> ]
(14-02-2012, 16:03)Changed napisał(a): [ -> ]Idzie nowe, idą single. Fajne to, chociaż nie powaliło.
Cytat:oby hetero tylko ostało
Jeśli to znaczy to, co odczytuję, pod kątem powszechnie używanych skrótów, to można by sobie oszczędzić tej linijki. Bo jest chamska. Oczywiście, jeśli dobrze rozumiem.

nie uważam że jest chamskie- jestem nietolerancyjny dla ******* i dobrze mi z tymSmile miłego czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam


Ale to forum literackie, a nie bazar. Otrzymujesz słowne ostrzeżenie. /F.

Nadwrażliwość jest więc domeną tutejszych ciepłych sklepikarzy. Miłego dnia.
W takim razie przywitaj się z tygodniowym banem za dyskusje z moderatorem.