Via Appia - Forum

Pełna wersja: Imprezowiczka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Urwany film. Znów.
Co robiłam wczoraj? Nie pamiętam...
Gdzie jestem? Nie mam pojęcia...
Muszę stąd wyjść. Wrócić. Wrócić do domu.

Podnoszę się z kamiennej posadzki. Opieram plecami o ceglaną ścianę i przecieram oczy. Ból roznosi mi głowę. Zerkam w lewo, potem w prawo. Na podłodze leżą moi znajomi. Kilku z nich chyba nie oddycha.
Musisz uciekać. Zapomnieć o tym, co się stało.
Zrywam się z miejsca. Biegnąc na oślep ciemnym tunelem, wypadam na zewnątrz. Spadam ze schodów. Dotknąwszy dłonią trawy pod pierwszym stopniem, podnoszę się i wracam do samochodu przed szarym budynkiem. Zajmuję miejsce kierowcy. Poprawiam makijaż.
Co się stało?- zadaję pytanie sama sobie.
No jasne... Znów byłam pijana. Znów kilku znajomych nie wytrzymało imprezy ze mną.
Przekręcam kluczyk w stacyjce, odpalam samochód.
Ostatnie spojrzenie w kierunku baru.
Odjazd z piskiem opon.
Kojarzy mi się z jakimiś imprezami z narkotykami, nie wiem czy trafnie. W sumie to chyba nie, bo potem jest napisane, że była pijana. Na początku coś mi zgrzyta, może to te wielokropki, później jest już lepiej. Podoba mi się dynamizm akcji, krótkie zdania.
Cytat:Co się stało?- zadaję pytanie sama sobie.
No jasne... Znów byłam pijana. Znów kilku znajomych nie wytrzymało imprezy ze mną.

Zrezygnowałabym tutaj z "zadaję pytanie sama sobie", jakoś mi to nie pasuje.

Co do minusów, to miniatura wydaje mi się zbytnio przerysowana, wygląda bardziej jak akcja horroru, a nie poranek po imprezie. I czy bohaterka wie, że nie powinno się jeździć na kacu? Wink
To tyle chyba, wiem, że jestem beznadziejna w pisaniu komentarzy.
Pozdrawiam! Smile
Dziękuję za komentarz Big Grin

Cytat:Co do minusów, to miniatura wydaje mi się zbytnio przerysowana, wygląda bardziej jak akcja horroru, a nie poranek po imprezie. I czy bohaterka wie, że nie powinno się jeździć na kacu? Wink
Ostatnio tylko tak potrafię pisać... Taka ułomność przy czytaniu książek Stephena Kinga Tongue
Co do tego, czy bohaterka wie o jeździe samochodem po kacu... Hmm... Cóż, właśnie nie xD
Książki Stephena Kinga - me gusta Big Grin
Rozumiem, że czasami czytając coś masz taką jakąś sugestię, jak sama masz pisać, ale to ma być Twój pomysł na pisanie, a nie czyjś. W tym wypadku horrorowy poranek po imprezie wyszedł groteskowo Wink
Pozdrawiam!
Cytat:Rozumiem, że czasami czytając coś masz taką jakąś sugestię, jak sama masz pisać, ale to ma być Twój pomysł na pisanie, a nie czyjś.
Pomysł jest 100% mój Big Grin Przeszedł tylko klimat horroru.
Tak, tak, to miałam na myśli, tylko źle się wyraziłam. Zawsze się źle wyrażam. Dodam jeszcze, że podoba mi się motyw poprawiania makijażu, tak jakby chciała to wszystko ukryć i pokazać, że wszystko jest okej. Jeszcze do tego odjeżdża, wracając do swojego normalnego życia. Duży plus za to.
Hehe, dziękuję. Zawsze miałam problem z wstawianiem właśnie takich niby nic nieznaczących szczegółów. Ostatnio ostro zabrałam się do pracy nad odpowiadaniami i mam nadzieję, że wychodzi mi to na dobre Big Grin
Cytat:Zawsze się źle wyrażam.
Ja podobnie, więc się nie przejmuj Wink