Via Appia - Forum

Pełna wersja: Bełkocik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
myślałam pada jesienny bełkocik napiszę
zastukały klawisze z klekotem wychodziły
oczy odwracałam takie durne były

do lustra się wdzięczyły czekały
lustereczko widzisz plotły bez końca
ciekawy ładny ma klimat i miły

durnym hałasem kota obudziły
bełkociki oblizał się skoczył napuszony
lustro upolował siedem lat nieszczęścia

rozlazły się po ekranie i poszły
szeptały poezja
wydaje mi się, w tym wypadku, że albo stosujesz wszędzie interpunkcję, albo nigdzie, bo tak (moim zdaniem) jest nieczytelnie i niehigienicznie.

Niby zrozumiałe, ale jakoś mnie nie zachwyciło.
Masz rację, usunęłam przecinki.
A mi się podoba. Chociaż ja bym akurat chciała jakieś przecinki, czy zaznaczenia, gdzie zaczyna się inna myśli, czy zwrot.

Zresztą wszystkie twoje wiersze mi się podobają. Część w takim stopniu, że aż nie mam nic do powiedzenia i siedzę cicho.
Też mi się podoba Smile i też podobnie jak przedmówczyni, powiem że wszystkie Twoje, które do tej pory przeczytałam, podobają mi się Smile
Aż się zarumieniłam, dziękuję Wam to dla mnie zachęta.
Witam,
No przyznam, że tym razem muszę powiedzieć, że niestety coś mi tu nie gra.
Jeśli chodzi o interpunkcje to zgadzam się z Trzy ale poza tym wkradły się tu rymy, jeśli zamierzone to jakieś nietrafne a jeśli nie to wiersz do przemyślenia. Tekst jest jakiś przekombinowany obrazy poetyckie są dostrzegalne ale całość przedobrzona.
Wersyfikacja nie polepsza sytuacji, dopiero po czytaniu "na głos" wyszło płynniej.

Nie znam się więc nie musisz się sugerować ale to takie odczucia czarnego czytelnika ; )

PS.: Ale żeby nie było, że tylko krytykuję to powiem, że masz również i świetne teksty