Via Appia - Forum

Pełna wersja: ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ojciec to wyraz dość pogardliwy,
przekonuje mnie Ojciec uporczywy.
Chociaż mówię tak do niego codziennie,
On, denerwuję się niezmiennie.
Jak więc dogodzić takiemu Ojcu ?
a zarazem szukać w nim jakiegoś wzorcu,
skoro jego wyraz twarzy się nie zmienia ?
Chyba zacznę używać jego imienia.
Lecz na to, pewnie też się obrazi,
bo rzeknie mi, że go to razi.
Że ja, młodszy od niego wiekiem,
nie pijąc z nim wódki, będącej jego lekiem.
Mogę mu mówić na Ty...
Confused hm, powoli Jaguś, powoli, tak się rozpędziłaś, dlaczego ?
Cytat:to wyraz dość pogardliwy
?
Rymy, nie szafuj nimi, trzeba umieć, takie spod Jasnej Góry na nic. Huh
Wiersz też jest tylko tak sobie napisany, chcesz ? Pisać ?
Czytaj, dużo czytaj, wierszy i nie radzę jak na ta chwilę rymowanek.

To co napisałaś to dowcip jakiś. Ale powoli. Ucz się jak i ja się uczę.
Pozdrawiam.
http://www.via-appia.pl/forum/dzial-poezja kliknij, to strona gzie jest wiele wierszy, a szczególnie oznaczone gwiazdkami, na żółto.
Brak rozpędu, brak popędu Smile<rozpędziłeś>
Co do wiersza, hmmm krytyka jest potrzebna i Ja przyjmuję ją z pokorą. Czytać, czytam na tyle ile czas pozwala,co do całości to wiersz powstał w jakieś 20 sekund.(chwilowe skumulowane myśli).
Takie skumulowane mysli, jak to nazwałeś, niekoniecznie muszą przypaść do gustu innym. Proponuję zapisać przemyslenia, wrócić do nich za jakiś czas, na spokojnie i pokombinować. Co nagle to po diable Smile

I chyba 'wzorca'?

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Smile tak właśnie mi się Big Grin a rozpędziłem, no bo wiesz. Potem jest przykro. Hamowanie. Big Grin
<rozpędziłeś>- to odnośnie błędnej oceny mojej płci było. Co do wzorca, oczywiście Blackmoon masz rację, jeżeli chodzi o błąd czysto leksykalny , chociaż, nie jest pewien czy to jest zaliczane jako błąd słowotwórczy, czy słowny, czy może wgl jako nie błąd(dla mnie nie jest błędem). Natomiast jeśli chodzi o kombinowanie, chyba nie mój typ. A to, że nie przypadnie to niektórym gustom, odpowiedź jest jedna. Nigdy nie trafisz w każde.
Pozdrawiam.
Heart przepraszam, ale za nickami kryją się czasami ludzie, nie widocznej płci. Smile