Via Appia - Forum

Pełna wersja: kanibal
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
usiadłem pod drzewem
nie odpocząć
tak sobie
stare grzyby są dwa

u mnie krew w żyłach
on korzeń dorodny
lecz maj przeżyłem tylko ja

e stary zrywamy się
bom głodny
usiadłem pod starym drzewem
nie odpocząć
tak sobie
stare grzyby są dwa/ starym, stare

grzybowy kanibalu Smile)


Kanibalizm – praktyka zjadania osobników własnego gatunku Smile) ale skoro peel uznał się za grzyba to nim jest Smile
Lubię wszelkiego rodzaju gry słów, dlatego ostatnie dwa wersy wywołały na moje twarzy uśmiech i podziwSmile
Lekki i przyjemny utworek. Gratuluję inwencji Big Grin
Smile A to miło się robi grzybowi, też.
mmm aż dostałam apetyt na grzybki idę obierać pieczarki Smile) Wiersz zrobił się jeszcze bardziej dowcipny.
...a może tragiczny w swoim komizmie Smile
Czytam Twoje wiersze odkąd jestem na tym forum. Komentować, nie komentuję, bo i bardzo się nie znam na poezji, na ogół piszę i czytam epikę. I co mam panu do powiedzenia?

Przede wszystkim gratuluję weny, tworzysz dużo. Obiektywnie patrząc, chyba najwięcej.Smile To raz.

"Kanibal" Ci się udał (upiekł) najlepiej. Trafił do mnie, aż dziś koło południa zaświtała mi myśl (czemu ja mu tego nie skomentowałem, nadal pamiętam jego wiersz) - co jeśli chodzi o poezję nie zdarza mi się zazwyczaj.

Puenta zapada najbardziej w pamięć, prosta i zabawna
Cytat:e stary zrywamy się
bom głodny

Pozdrawiam!

PS. Widać, że sprawia Ci sporo radochy to co robisz, i dobrze! Big Grin
No to podrosłem, Blush Dziękuję bardzo. Słowo jest tak piękne, można nim urazić, obłaskawić, ale i bawić się.
Uczę się, jeszcze.