Via Appia - Forum

Pełna wersja: Samotność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A to może wyniknąć, gdy ma się styraną banie.


W pustym pokoju, leżąc – wokół samotność
Nie wiedząc czego chcąc
Wiele pytań, brak odpowiedzi.

Za każdym razem gdy coś czuje, oddalam się w spokojne krańce mej osobowości by sam, ze sobą…
Odpowiedzi wiele, brak pytań.

Sam w tym miejscu czuje się nieswojo, niczym Adam bez Ewy.
Podejdź proszę niech stanie się cud Boży.

Chciałbym powiedzieć Ci kilka słów lecz brak mi ich,
I odwagi, która drzemie w rycerzach sprzed pół wieku.
Wiem, że nie spełniam tych warunków.
Poczekaj choć chwilę niech zbiorę swe myśli
i przyrzeknę Ci na wieczność, że to co mówiłem to jest prawda.

Sama beze mnie czułabyś się nieswojo, niczym Ewa bez Adama.
Diabeł nam nie przeszkodzi, owoc już został zniszczony…


Oceniajcie szczerze.
No, to mi się podobaRolleyes! W porównaniu do twojego innego wiersza o czasie to nie jest wcale złe. Jeżeli chodzi o metaforę (czy może lepiej pozostańmy przy porównaniach) jest bardzo dobrze.

Diabeł nam nie przeszkodzi, owoc już został zniszczony…
Coś wybitnego. Dziękuję, że i o poranku może jakiś wiersz zbudzić z codzienności szarych świtów.

Pozdrawiam.
Uhm, musiałam zmienić piosenkę na potrzeby wiersza.

I pierwszy raz czytam coś Twojego, i nie wiem, jak mam do tego podchodzić, więc proszę nie brać mnie na poważnie.
Nie potrafię powiedzieć za dużo na temat formy, może tyle, że jest trochę chaotyczna, i te wszystkie techniczne sprawy, to nie moja działka. Ale ogólne wrażenie jest dobre. Bardziej mi to pod muzykę pasuje niż na papierze. Może to przez Twój av, ale niesamowicie mi się te Twoje wersy kojarzą z współczesnymi nam rockowymi zespołami sceny nieco alternatywnej. Czyli Coma właśnie, B.E.T.H, Czaqu...
I tak, chyba byłabym chętna do wyśpiewania sobie tego, idąc gdzieś przed siebie.
Dziękuje Lantus. Smile Staram się jak mogę. Smile

Donnie - jak dobrze pójdzie to niedługo usłyszysz to i w głośnikach. Smile Z kolegą właśnie zakładam zespół i coś planujemy robić wspólnie. Oczywiście ja już wokalem się nie będę bardzo zajmować.
Ja to jednak mam wyczucie :3
Hehe. Tongue