Via Appia - Forum

Pełna wersja: Smok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Wiem, że nie jest to forum battlowe, ale zaobserwowałam znaczną liczbę fantastów maści wszelakiej, przeto postanowiłam zadać pytanie Big Grin

Otóż, poszukuję smoka do Leśnych Elfów z WFB. Ten GWowski mi się nie podoba, Dark Elficki ewentualnie mógłby być, ale mimo wszystko ma tę samą wadę, co wszystkie smoki wydane przez GW - jest zbyt japoński, taki wąż ze skrzydełkami. Nie trafia to do mnie, chciałabym mieć pięknego, potężnego smoka siejącego na polu bitwy grozę i zniszczenie, takiego, który wyglądałby jak ze średniowiecznych wyobrażeń, albo szkiców z RPGowego podręcznika do Wiedźmina. Rozważałam smoka wydanego przez firmę Ultraforge, ale jest za mały w stosunku do figurek wojowników i wielkością jest podobny raczej imperialnemu gryfowi czy bretońskiemu hipogryfowi, a mimo wszystko chciałabym mieć nieco większe bydlę.

Liczę na pomoc, jeśli ktokolwiek widział/ ktokolwiek wie, to proszę o namiary Smile

Pozdrawiam.
Eee, w sensie, że szukasz figurki, czy grafiki, bo nie zrozumiałem.

Jeśli o figurkę chodzi, to tu: http://www.video-game-forums.com/cross-p...ition.html masz linka, na dole forum są ilustracje figurki smoka z gry Skyrim. A jeśli szukasz grafiki, to wujek google będzie bardziej pomocny niż my wszyscy razem wzięci.
smok do Warhammer Fantasy Battle ze swej nazwy wskazuje na figurkę Big Grin

Dziękuję za linka, dokładnie takiej bestyjki szukam, tylko że dobrze byłoby, gdyby dało się ją wstawić na podstawkę i do armii...

pozdrawiam.