Via Appia - Forum

Pełna wersja: groza groza groza ból
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
groza
groza
groza
ból

biel obrazu
pióro
stół

plama krwi na ścianie

miłość
nienawiść
śmierć
pożądanie
Bardzo dobre, taki trochę smutny i przygnębiający obrazek. Nawet widziałam taki na żywo i nic przyjemnego. Lubię poezję, która składa się z niewielkiej ilości słów, a przemawia do mnie. Twoja mi się podoba, łączy w sobie mieszankę emocji

groza
groza
groza
ból


czyli tragedia


miłość
nienawiść
śmierć
pożądanie


czyli zazdrość

Technicznie dobre i jestem na tak!


Pani Rickman



Haha! Niezłe. Rozbawiło mnie, chyba przez ten rytm, aż się wystukuje nogą przy czytaniu. Chociaż w drugiej części się załamuje nieco. O ile dobrze odczytuję, podoba mi się takie spojrzenie na "twórcze cierpienia", z lekka ironiczne. Odnoszę wrażenie, że zabrakło ci trochę pomysłu na tytuł, w każdym bądź razie niezbyt lubię, kiedy powtarza się pierwsze słowa z tekstu w tytule. Na początku miałam się czepiać, że ogólniki, że "wymienianka", ale ostatecznie, tak, jak odczytuję (ciekawi mnie, czy trafiłam w interpretację autorską, chociaż jak znam życie, pewnie nie xD) 4/5.
Rytmiczne aż do przesady. Ale mimo wszystko dobre - chyba będę sobie powtarzać, kiedy się na coś wkurzę Big Grin
Zmieniłabym tylko tytuł, na jakiś bardziej tajemniczy. Ten średnio pasuje.