Via Appia - Forum

Pełna wersja: " Kłamstwo XXI wieku"[D]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ty i ja serca dwa - kocham Cię.
Ponieważ to Ty - moja jedyna.
Przyszła żona, a na razie tylko dziewczyna


Moi kochani, teraz zapraszamy do reklamy, a później na wiadomości, mamy nowe informacje dotyczące zbrodni za karę. Mąż zabił żonę i kolejne dziecko wylądowało na śmietniku....

I jeszcze bezczelnie się śmieją, szczęście obok tragedii, a co dziennikarz, to bardziej lotny w swej wypowiedzi...

Konto usunięte

Zauważyłam u Ciebie tendencję do brania inspiracji z moich tekstów. Najpierw totek, teraz XXI w. Rozumiem, że możesz się wyprzeć (i mam nadzieję, że to zrobisz), ale tendencja w ogóle mi się nie podoba.


Tak samo jak ten twór. Mało w nim poezji, bardzo mało. W rymowance zgubiłaś rytm - wyrzuć "a", będzie lepiej. Poza tym dziwne ułożenie rymów - jedyna/dziewczyna i ja/dwa. Brzydko tu akurat wygląda zmiana rymów.

Jestem na nie.
(29-09-2011, 22:00)Duśka napisał(a): [ -> ]Zauważyłam u Ciebie tendencję do brania inspiracji z moich tekstów. Najpierw totek, teraz XXI w. Rozumiem, że możesz się wyprzeć (i mam nadzieję, że to zrobisz), ale tendencja w ogóle mi się nie podoba.


Tak samo jak ten twór. Mało w nim poezji, bardzo mało. W rymowance zgubiłaś rytm - wyrzuć "a", będzie lepiej. Poza tym dziwne ułożenie rymów - jedyna/dziewczyna i ja/dwa. Brzydko tu akurat wygląda zmiana rymów.

Jestem na nie.

Mój utwór, nie jest wynikiem zainspirowania Twoimi tekstami, a moim niedawnym opisem i wieczornymi wiadomościami Undecided a już na pewno ten. Bardzo proszę o nie prowokowanie mnie już.