Via Appia - Forum

Pełna wersja: "Love..."
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, czasami miewam momenty weny i wtedy piszę coś na wzór "wierszy", jest to pierwsze "coś" co publikuję szeroko w internecie, więc proszę o wyrozumiałość, oraz konstruktywną krytykę Smile.

Cytat:Miłość to 'ściema'
parę hormonów i chemia..
Nie można tego usłyszeć
Nie można dotknąć
Gdy to poczujesz,
Musisz się ocknąć
Nie czekaj dłużej
Usuń swe uczucia
Powiedz to teraz
Lub zamilknij bez wyczucia

Chciałem także zaznaczyć, że jestem dosyć "młody" i raczkuję w temacie Poezji Smile.
Pozdrawiam


ocena: 0,5/10 (Kheira)

wena nie przyszła 0/10 (Natasza)

Ocena: 1/10 - Nebraska
nie jest źle (treść), ale jeśli chcesz pisać wiersze, to porzuć rymy i wszelkiego rodzaju rymowanki. Rymy to obciach i tandeta. A rymowanki są git, jeśli to ma by, np. hip-hop.



Pozdrawiam.
Rozumiem, nie słucham hip hopu ani rapu, lecz bardziej metal,punk,rock oraz "poezja śpiewana" - Serj Tankian, dziękuję za rady, hip hopu tworzyć nie będę Smile.

Konto usunięte

Hm. Nie podoba mi się kompletnie ostatni wers. Co do rymów - mam takie samo podejście, co Szachu, aczkolwiek te hip hopowe rymowanki podchodzą mi dopiero wtedy, kiedy towarzyszy im dobrze dobrana, lekko psychiczna muzyka. Tak więc, kiedy czyta coś, co posiada proste rymy, samo jest proste, ale nie są to wierszyki, mające za zadanie polepszyć humor - odpadam.

Tak więc mnie się nie podoba, sorry, chociaż treść jest nawet.
W zasadzie, to całkiem niezły, nic odkrywczego, ale podoba mi się przesłanie tej poezji.

Nie czekaj dłużej
Usuń swe uczucia
Powiedz to teraz


to jest bardzo dobry fragment, jeden z takich, na którym można się zatrzymać i pomyśleć
Reszta wypada tak sobie, z przechyłem na miernie więc mierne TAK

Pani Rickman