Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wytwory, potwory i Inne maszkary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat jak wskazuje nazwa służy do straszenia użytkowników, niedorobionymi szkicami i grafikami. Nie zalecane jest oglądanie grafik w stanie "przed użyciem alkoholu". Dostarcza także zamieszczającym tu śmiałkom porcji automasochizmu, bez którego dzień stałby się nudny jak flaki z olejem. Każdy zamieszczający z chęcią ujrzy tu każdy komentarz nawet beznamiętnie głupi, gdyż świadczy to o jakimkolwiek zainteresowaniu jego pracą.

Zanim zacznę zamieszczę oficjalne ogłoszenie.

Przeczytaj poniższe ostrzeżenie zanim ty lub twoje dziecko obejrzycie te obrazki

Ostrzeżenie

Szkaradność kreski lub proporcji mogą u niektórych osób (szczególnie u osób z wyczulonym zmysłem artystycznym) wywołać omdlenia bądź ataki chorób . Może to się zdarzyć podczas przeglądania niektórych obrazków i gifów, nawet, jeżeli nigdy wcześniej sytuacja taka nie występowała .

1.

[Obrazek: the_new_journey_begin_by_jabadaragon-d3y3437.jpg]

2.

[Obrazek: forevermore_by_jabadaragon-d2yn4pb.jpg]

3.

[Obrazek: fimbulvinter_by_jabadaragon-d36xdjf.jpg]

4.

[Obrazek: bionic_stein_by_jabadaragon-d2xp9o6.jpg]

5.

[Obrazek: lift_me_up_by_jabadaragon-d46jeqj.jpg]


Drogi użytkowniku, dostajesz 20% za złamanie postanowień regulaminu. Kolory są TYLKO i WYŁĄCZNIE dla Ekipy.
Pozdrawiam
Danek
Kreska faktycznie niezbyt, jeśli chodzi o pierwszy rysunek, poza tym nie lubię za bardzo takiego sposobu rysowania. Całość wydaje się płaska, mimo cieniowania, sądzę, że przez tło - jak na tło za bardzo rzuca się w oczy - powinno być bardziej wygładzone, mniej ostre przejścia między odcieniami szarości. Faktycznie niedopracowany, szkoda. Kości trochę mało realistyczne, i nie chodzi o to, że powinny wyglądać "jak żywe", kości po prostu tak nie wyglądają, szczególnie nadgarstka. Co prawda to wygląda raczej na senną, czy też koszmarną wizję, i realizmy być może nie powinnam się czepiać. Co tam jest nabazgrane w tym białym polu? Mi wygląda jak nazwisko i data, osobiście wole, kiedy takie elementy jak podpis nie rzucają się w oczy, chyba, że jest to celowe i stanowi część obrazu, ale tutaj mi na to nie wygląda. Mogę się mylić.
Jakoś nie wywołuje specjalnych emocji we mnie. Trzeci zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie, chociaż, tu znów nie wiem, czy zamierzone czy nie, coś dziwnego stało się z szyją tej istoty i prawą ręką. Masz rację, zdecydowanie przyda się popracować nad proporcjami (;. Ten rysunek mi się podoba, chociaż też nie jest idealny.
Pozostałym pozwolę sobie przyjrzeć się później.
Wszystko takie trochę kanciaste Wink Rozumiem, że to celowy zabieg? Podoba mi się, chociaż sam mam totalnie inną kreskę. Rysunki wyglądają na symboliczne (ta kreska robi swoje Big Grin), brak realizmu, ale tutaj chyba nie jest potrzebny.

Teraz po kolei:
- W pierwszym rysunku nie podoba mi się tło. Rozumiem chaotyczną kreskę, ale według mnie lepiej by to wyglądało jakby ta ciemność była bardziej jednolita, a pająk tak jakby się z niej wyłaniał. Dodałoby to mroku całości.
- Drugi nie wiem, jak powstał, ale jest w całości ok.
- Na trzecim pani ma bardzo ładny wyraz twarzy, ale wkurza mnie ta znikająca ręka i te kamienie w tle. Za to słońce całkiem niezłe Smile Tylko po co ta kula z przodu?
- Do czwartego nie mam zastrzeżeń. Technicznie chyba najlepszy.
- Ostatni... Twarz jakaś taka nieforemna. Podobają mi się dłonie, bo sam mam z tym problem, a tobie wyszły nawet nawet. Ręce już niestety nie i w ogóle całe jej ubranie.

I gratuluję warna Big Grin