Via Appia - Forum

Pełna wersja: MIDNIGHT MAMBO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




Ciepłe podbrzusze
Przynależne mnie
W jej namiętności

Zamglone spojrzenie
Proszące rozpaczliwie
O śmierć za życia

Ciepłe usta
Spijające łapczywie
Zapowiedź śmierci

Nareszcie zapomniane łzy
Dobra woda
Dla jutrzejszych lęków



24 sierpnia 2011
Hm, mocne, niezwykłe. Doskonały, gorący a zarazem subtelny erotyk. Opisałeś to bezbłędnie.
Ach rozpalasz, rozpalasz. Niby parę linijek, a ładunek emocjonalny niesamowity. Czytałem wiele twoich erotyków i powiem tak : ciągle trzymasz pion!
Cytat:Przynależne mnie
raczej "mi" nie "mnie"
Ogólniki - pełno takich tekstów krąży po internecie. Poza tym wiersz jest przewidywalny i mało odkrywczy.

"Ciepłe podbrzusze
Przynależne mnie
W jej namiętności" - koślawe toto stylistycznie


Pozdrawiam.
mike, kolejny dobry wiersz ! Zapachniało mi tu Wojaczkiem. Warto wracac do tego wiersza.
On to jak marynarz, co ma narzeczoną w każdym porcie, obdziela darem każdą, na której leży, bo takim jest chwatem, że lubi się dzielić ejakulatem!

Cieszę się, że się podobało Smile

Takie były me zamysły.

Pozdro, siema i ahoy!
Genialne!


Proszę o rozbudowanie komentarza. Inaczej komentarz poleci, gdyż daleko mu do bycia merytorycznym, a na konto wpłynie 20%./Arche
Genialny jak zawsze! Naprawdę zapachniało erotykami Wojaczka i to na poważnie!


Proszę o rozbudowanie komentarza, inaczej zostanie skasowany, a na konto wpłynie 20% ostrzeżenia. /Archanioł

Bomba, trąba, super, hiper, cool, wypas, dowcip, humor, pointa, błyskotliwość, lekki język, mądrość, masz to i się tym ciesz.


Prymitywna odpowiedź dla moderatora - 60%. Gratuluję /Z.