Via Appia - Forum

Pełna wersja: A takie se ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zrobiłam obrazek na stronkę. Taki topek Wink czy jak to tam się zwie. Big Grin Nic specjalnego kilka warstw nałożonych na siebie, zmniejszone krycie, parę pędzelków. Po prostu takie se Wink Wrzucam, a co tam. Można się pośmiać troszkę Cool

[Obrazek: ab0f8083211316c0med.jpg]

Przyznaję, że wyspa z laseczką to moje dzieło, trochę podpatrzone ale jednak majstrowałam przy nim Wink
Nie jest źle, chociaż jakieś mega skomplikowane to faktycznie nie jest. Nie pasuje mi, że ta "wysepka z laseczką" jest całkowicie czarna, bo ja lubię w miarę zachowany realizm, a przy takim świetle jakieś półcienie, światła na bryle tej wysepki byłyby jednak widoczne, na moje oko, przynajmniej przy krawędziach.
Poza tym w sumie nie ma czego się czepiać, jest nawet ładnie.
Jaki program?
A w photoshopie się bawię. Znaczy, uczę się go obsługiwać i taki mały efekt tego jest tu. Wiem, że obrazek z wysepką powinien być bardziej wymiarowe, ale powiem ci tak szczerze, że mi się nie chciało. Wink Nie umiem jeszcze za dobrze obsługiwać photka i nie chciałam się bardziej zbłaźnić. Pracuję nad tym Wink
Znam to, sporo godzin mojej pracy wylądowało już w koszu (;
też robiłam w photoshopie (stara wersja co prawda, ale zawsze to coś), teraz pracuję na gimpie.
A co do "nie chciało się" to nie ma, że boli, następnym razem masz przysiąść Tongue
Używasz jakichś szablonów? ja większość rzeczy robię "ręcznie", warto, chociaż szlag może człowieka trafić, jak coś nie pójdzie. Program ma to do siebie, że na szczęście można po prostu wykasować historię zmian.
No nic, czekam na coś nowego Wink
Gimp boli D:

Obrazek ok, chociaż nic nadzwyczajnego. Tylko jakość jakaś taka (np przy gałęziach)
że boli, nie powiem, ale photoshop był imho łatwiejszy w obsłudze
No wiem, wiem. Muszę bardziej się zmotywować. Wink Trochę z gotowych pędzli korzystam. Patrzę na co stać ten program i na co mogę sobie pozwolić Wink