Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wciąż nie jest zabawnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Strażnik przepuści cię,
jeśli odpowiesz na pytanie,
którego nie zna.
Za drzwiami czeka na ciebie
twój nałóg, twoja kochanka, twoja zbrodnia.
A jeśli masz wyrzuty sumienia,
zostaniesz tam z nimi na zawsze.
Uwolnij się,
a ziemia zajmie się twoim ciałem,
zniszczy cię błyskawicznie.
I zapamiętaj,
że istniejesz
w przestrzeni niewoli.


Bądźcie bezlitośni. ProszęBig Grin
Powiem tak: podoba mi się wydźwięk. Można się nad tym zastanowić nieco dłużej i odnieść to do siebie.
Jestem na tak.
5/5

Pozdrawiam Smile
na pewno podoba mi się tytuł. Tekst jest szalenie enigmatyczny, chyba najbardziej kojarzy mi się z jakąś kartą z poleceniem, którą losuje się w czasie gry planszowej. "Istniejesz w przestrzeni niewoli" - to jest niezłe. OK.



Pozdrawiam.
DziękujęBig Grin

Polecenie w grze mówisz... Całkiem to ciekaweBig Grin
Nie wiem, ja tam lubię moje nałogi, tak naprawdę i uwalniać się nie będę. Nie ma takiej siły. Tekst nie zachwyca, też mnie nic nie zdziwiło. Nałóg jak nałóg, a i mi się przypomniało, że muszę przekroczyć pewne niewidoczne drzwi, przepraszam, wychodzę...

Pani Rickman
Wcale Cię do niczego nie nakłaniam, choć to interesujące, że tak osobiście odebrałaś ten tekst. Poza tym nasze interpretacje tej miniaturki zdają się znacznie różnić od siebie(no i nie wiem dlaczego się tak tego nałogu uczepiłaś. A swoją drogę - wcale nie pisze o nim jako o czymś złym). Ale to już mój problem, następnym razem postaram się pisać jaśniejBig Grin