Via Appia - Forum

Pełna wersja: Barka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Barka przy fali plaży,

rdza niepotrzebna, to tylko
fotografia, zresztą są koła roweru czasu.

Jeszcze gwiazda spada,

horyzont głowy,
cień oczu ....

Falująca pościel piasku ....
Ja to serio próbowałem rozkminić, promise :-) Jednak... eee... jedyne co widzę to ten zardzewiały rower zatopiony do połowy w piaskach plaży i za cholerę nie wiem, co to ma wspólnego ani z barką ani z tytułem. Ten motyw z plażą zachowującą się jak sfalowane prześcieradło jest dla mnie po prostu nie do ogarnięcia. Może, że chodzi o wydmy jakieś? Pustynię z zaspami? I jak już lutnęła ta gwiazda to ja byłem pozamiatany. Sorry, ale dla mnie to za dużo. Jestem na nie.
Pozdrawiam :-)
nie znam tego znaku " .... ", wielokropek ma trzy kropki i nie stawiamy przed nim spacji, i możesz to spokojnie wywalić, wielokropki nie zastąpią treści
fala plaży - przepoetyzowanie, jak na moje oko
zastanów się nad przerzutniami
rzucasz kilka haseł, które mają działać na wyobraźnię i budować nastrój, niestety za mało, chociaż kto wie, czy nie udało ci się w ten sposób uniknąć banału, bo
troszeczkę mi zalatuje kiepskim erotykiem-wspomnieniem - mogę jednak się mylić, przesadziłeś z oszczędnością, imho, zastanowiłabym się nad lekkim rozbudowaniem
Najbardziej mi się podona "Falująca pościel piasku". Brzmi dla mnie jak opis wspomnienia. Zgodzę się, że powinien być bardziej rozbudowany.