Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wspomnienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Patrząc na te chmury przypominam sobie twoje oczy niebieskie. Pamiętasz ten dzień był taki sam kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy. Powiedziałaś mi wtedy że już nic nie będzie na przeszkodzie między nami. Byliśmy w sobie zakochani nie dbając o nic. Czułem że jestem w końcu szczęśliwy. Nie mineło dużo czasu i pojawił się on. Zawrócił Ci w głowie. Jak nie chciany statek wpłynał mącąc spokojne wody. Wyjechałaś z nim nie żegnajac się że mną nie mówiąc nic. Teraz tęsknie za Tobą choć wiem że to co kiedyś nas łączyło nie zginęło, jest w nas. To uczucie nie zginie póki serca nasze biją.
Znowu... Znajdź na klawiaturze taki znak: , - Nosi on nazwę "przecinek". Używaj ich, bo czytanie Twoich tekstów jest nieco męczące, a jedynym ich plusem jest niewielki rozmiar. Abstrahując od tego, ten krótki "utwór" jakoś w ogóle mnie... hmmm... nie porwał? No tak, niby to jest wspomnienie, ale... takie, jak każde inne! Nie widzę w nim nic nadzwyczajnego...

Aha, i powinno być "niechciany".

Popracuj jeszcze nad tym, dodaj chociaż te przecinki i sam zobaczysz, że tekst diametralnie się zmieni.

Plusem twojego pisania jest to, że chcesz to robić. Nie przestawaj, a dopniesz swego Wink
Pozdrawiam.

(Jeśli ten brak przecinków był jakimś tam twoim zabiegiem "poetyckim", to daj znać Big Grin )


Podobnie, jak w przypadku poprzedniego tekstu. Nie jest poezją, nie jest ani odkrywczy, ani interesujący, ani nawet za warsztat czy brak błędów nie można pochwalić. Wiem, że interpunkcja wydaje się być drobiazgiem, ale miewa jednak spore znaczenie, a błędy ortograficzne w tak krótkim tekście po prostu zniechęcają do czytania kolejnych - pomijając nawet, że błędy są na ogół podkreślane, to skorzystanie ze słownika ortograficznego nie powinno być problemem. Sprawdzaj teksty przed wstawieniem i wstawiaj je do odpowiednich działów.
Pozdrawiam.
(25-07-2011, 19:15)księżniczka napisał(a): [ -> ]Podobnie, jak w przypadku poprzedniego tekstu. Nie jest poezją, nie jest ani odkrywczy, ani interesujący, ani nawet za warsztat czy brak błędów nie można pochwalić. Wiem, że interpunkcja wydaje się być drobiazgiem, ale miewa jednak spore znaczenie, a błędy ortograficzne w tak krótkim tekście po prostu zniechęcają do czytania kolejnych - pomijając nawet, że błędy są na ogół podkreślane, to skorzystanie ze słownika ortograficznego nie powinno być problemem. Sprawdzaj teksty przed wstawieniem i wstawiaj je do odpowiednich działów.
Pozdrawiam.

a gdzie jest jakis blad ortograficzny jest w tzm tekscie?
jeśli mogę się wtrącić,to wydaje mi się że chodzi o słowo mineło,tak napisane przez Ciebie a powinno być chyba
minęło
Gdybym się pomyliła to sorrySmile