Via Appia - Forum

Pełna wersja: List do społeczności forum Inkaustus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie bardzo wiem, jak to zatytułować, jak opisać, ani, tym bardziej, jak to do końca wyrazić. Tak czy inaczej:


Wszystkich ludzi, których moje wypowiedzi mogły urazić (w szczególności Pasiasty i Karasu, którą raz jeszcze serdecznie proszę o wybaczenie) przepraszam za moje niestosowne słowa, obelgi, insynuacje i oszczerstwa.

Spieszę z wyjaśnieniem: Był to mój mały eksperyment psychologiczny, poszukiwanie informacji o reakcjach różnych ludzi na wypowiedzi "ad personam", nad przepływem informacji między ludźmi i wreszcie nad interpretacją tego wszystkiego przez "siły wyższe", w przypadku forum, moderatorów i administracji.

Wyniki zostały uzyskane, niniejszym zamykam karierę trolla na tym forum.

Od tej chwili moje zachowanie będzie przykładne i zawsze zgodne z regulaminem.

Tymczasem dziękuję moderatorom i administracji za wytrwałość i wyrozumiałość (mogli zbanować).

Pozdrawiam wszystkich, którzy wysilą swoje oczęta, by przeczytać moje kajania.

Czołem
Cóż, powstrzymam się od komentarza.

Ponadto przenoszę temat do kawiarenki.
Podpisuję się pod wypowiedzią Meta
Kurcze, a już myślałem, że to apel o zatwierdzenie go na Imperatora Forum...
(25-07-2011, 08:12)Rafał Growiec napisał(a): [ -> ]Kurcze, a już myślałem, że to apel o zatwierdzenie go na Imperatora Forum...

Chylę czoła Big Grin
Proponuję zgłoszenie tej wypowiedzi do Tekstu Tygodnia Tongue
Placki są smaczne. Po węgiersku.
Czy ty nie wiesz Użytkowniku, że każdy uczestnik jakichkolwiek eksperymentów musi na to wyrazić zgodę? Jeśli to co piszesz to prawda, powinieneś moim zdaniem dostać bana.

Jeszcze nigdy nie przeczytałem głupszego wytłumaczenia nieprzemyślanych wybryków na forum. Wink
Chrisiok ma rację, ba, wszyscy tu mają rację, ale nevermind. Zamykam ten wątek, bo jest idiotyczny i prowadzi tylko do zbędnego spamu.