Via Appia - Forum

Pełna wersja: poezja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Życie...
na chwilę zapominam
wraca oddech
tylko instynkt
wynurza moją głowę
nad powierzchnię

dni bezowocnych poszukiwań
dla chwili gdy znów
tracę oddech
wielka siła wpycha do gardła
krzyk protestu...
poezji tu nie widzę
dostrzegam natomiast czcionkę bawolastą i nie mam pojęcia po kij Ci ona

jestem na nie

pozdrawiam,
Kali
Co tam - może być i duża trzcionka Smile. Czytając mam mieszane uczucia - wniosek wydaje się jeden- że z pewnością trzeba go (wiersz) dopracować i zadecydować - czy ostatecznie chodzi o życie czy śmierć.
Duża czcionka to zło. Czytając stwierdzam, że mi się po prostu nie podoba, ale to tylko moja subiektywna opinia. Nie lubię utworów o śmierci, samobójstwie, bla. Przereklamowane. Z kompozycją i językiem nie jest źle, troszkę dopracować i będzie w porządku. Chciałabym przeczytać Twój wiersz o innej tematyce, ale póki co...
Rzycie rzycie jest nobelom, tak to podsumuję.
A ja się zatrzymałem na 'dni bezowocnych poszukiwań' i się zastanawiam co dalej. Czego tu brakuje. Jakiegoś czasownika? Co? czego? To następujące 'dla' już w ogóle mnie porobiło. I tak zostałem utkwiony na tym wersie. Chyba nic się n ie zmieni w tej kwestii... życie xD
(11-07-2011, 18:54)Kali napisał(a): [ -> ]poezji tu nie widzę
dostrzegam natomiast czcionkę bawolastą i nie mam pojęcia po kij Ci ona

jestem na nie

pozdrawiam,
Kali

czcionka nie ma znaczenia,słowa się liczą jeśli są dla kogoś ważne...czy nazwiesz je poezją czy nie Twoja rzecz,ja piszę bo lubię,jak lubię
Pozdrawiam
iuturna