Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wiola i Titto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
.
Och, Jezusie Nazaretański!
Dobrze, przechodząc do meritum. Zakończenie, pomimo że infantylne, rozbawiło mnie. Może mam dzisiaj taki nastrój, ale taka parodia - bo moim zdaniem wyszła z tego tragikomiczna parodia - po prostu mnie rozbawiła.
Muszę Cię rozczarować, zrobiłaś sporo błędów.
Przed myślnikiem i po nim stawia się spację. Interpunkcyjnych błędów też jest całkiem sporo. Sama nie jestem mistrzem, ale jak coś mi się rzuca w oczy, to piszę. Powtórzenia. Wyeliminuj je. Ach, i błędy interpunkcyjne w dialogach też widziałam.
Co do fabuły... no dla mnie to parodia. Taka tragikomiczna, jak już pisałam, ale jednak. Nie przekonało mnie to jako czytelnika w ogóle.

Tak czy inaczej życzę powodzenia i pozdrawiam.
Jak już mówiłam, pisałam to w trzeciej klasie. Miałam wtedy lekkiego "fioła" na punkcie tego typu opowiadań Wink)
Ale ja tu się do fabuły nie przyczepiam, bo - jak mówiłam - nawet mnie rozbawiła. Tylko do wykonania, które pozostawia do życzenia. Proponuję dopracować ten tekst, bo on po prostu tego wymaga.

Pozdrawiam.
Ok, postaram się to ulepszyć, rozbudować, dopracować...
Dzięki za instrukcje i przepraszam za tak opóźnioną odpowiedź ^^