Via Appia - Forum

Pełna wersja: *** (uruchamiasz...)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

uruchamiasz nowy dzień
na stale awaryjnym zasilaniu
budzisz się

przywracanie pamięci w toku
//wykryty błąd// potraktuj domyślnie
- zignoruj

29.06.11

Konto usunięte

Mimo Twojego wczorajszego biadolenia, mnie się podoba. Delikatna miniatura, aczkolwiek dosadna.
Czepiając się szczegółów, jeszcze zastanowiłabym się nad znakami użytymi do oddzielenia komunikatu "wykryty błąd". A nawet zastanowiłabym się, czy naprawdę jest potrzeba to oddzielać.

Poza tym nie mogę nie zgodzić się z poprzedniczką. Trafia do mnie. Dodatkowy plus za prostotę.
Pozdrawiam.
Zgadzam się z Księżniczką, co do użycia ukośników. Po jakiego grzyba slash? Zupełnie niepotrzebny "ozdobnik". Wiersz utrzymany w konwencji technicznej komendy, więc plus za to, że postawiłaś na ascetyczny język i minimalizm.

Pozdrawiam.
dobrze napisane, jak wiesz, ale nie w moją wrażliwość, jak wiesz
Ignorowanie błędów to ludzkość ma wpisane w geny xD
Ale czasem dobrze jest mieć taki zlew, jak się człowiek za dużo przejmuje to potem może dostać rozwolnienia.
Fajne :-) Mimo, że minimalne i lekkie, ale mnie się to akurat podoba :-)
Podoba mi się. Powinnam cos więcej napisać - jest krótko i dosadnie. Zastanawiam się - jak będzie zbyd dużo zignorowanych błędów - co nastąpi - na RESET nie mamy szans!?
No właśnie, // tutaj nie pasuje. Udawanie komunikatu technicznego, nieudolne. Ale to właściwie jedyny zgrzyt, bo całość napisana zgrabnie, w dobrze dobranych słowach i z niezłą pointą. Nie powala mnie na kolana, ale jest w porządku.

3,5/5
Podoba mi się minimalizm, nawiązanie do komputerowego komunikatu i pointa. Udany tekst Smile
A mnie to jakoś nie rusza.
Metafora życia jako działania programu komputerowego jest, moim zdaniem całkowicie nietrafiona, co, niestety, dyskwalifikuje ten wiersz w moich oczach.

Pozdrawiam