Via Appia - Forum

Pełna wersja: Podziel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podziel światło
na
noc i miłość.

Noc podrzuć zmarłym:
niech będzie bękartem trumien.

Miłość?
Bądż jej pewien:
jest dzieckiem pelnoletnim,
przy odsłoniętych już oknach.
Cytat:trumień
trumien

Dobra budowa, chociaż na początku zastanawiałam się, czy nie doradzić ci przeniesienia tego "na" do pierwszego wersu.
Przemyśl tytuł, dla mnie nawet nie jest potrzebny, tylko drażni.
Interesujący tekst.
Bardzo dobry wiersz, Czytaczu, rasowy rzekłbym, naszpikowany ciekawymi smaczkami.
Interesujące zestawienia słów.
Ode mnie 5Smile
Ten wiersz jest wynikiem dwugodzinnego spaceru i ćwiczeń intelektualnych.
Wielkie dziękiSleepy. Jestem zobowiązany.
Bardzo ciekawy tekst, napisany w intrygujący sposób, ale umiejętnie - nic tu nie zgrzyta. Podoba mi się sposób, w jaki operujesz tu słowami. Metaforyka również na wysokim poziomie. Jedną moją sugestią jest umieszczenie dwukropka po "na"... Ale to kosmetyka. Jestem jak najbardziej na tak.

4,5/5
Dwukropek po "na" spowolniłby recytację - wiesz co mam na myśli? Dzięki za głos.
Bardzo ciekawy wiersz, warto do niego wracać.

Pozdrawiam
Wiersz a'la aforyzm. Wydawać by się mogło, że z takich sloganów jak "miłość", "światło", "noc", nie da się stworzyć nic oryginalnego i świeżego, a jednak Tobie się udało. Minimalizm w dobrym wydaniu, co również lubię. Gratuluję dobrego wiersza Smile.

Pozdrawiam.


ocena: 9/10
Rzeczywiście bardzo dobry wiersz...
Po tym co widziałam dziś na forum, swoim tekstem ukoiłeś moje serce i uspokoiłeś złośliwość, Czytaczu. Gratuluję.

pozdrawiam,
Kali