Via Appia - Forum

Pełna wersja: Słodkie blizny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wczorajszej nocy
zdarłeś ze mnie skórę
rzuciłeś ją na podłogę
obok bielizny

pieściłeś każdy mięsień
wprawiałeś go w drgania

nie wiem ile to trwało
baterie w zegarku się
wyładowały

skórę przyszyłeś
ze świtem

zostaną słodkie blizny
Czy ja wiem? Huh

Chyba miało być subtelnie, tak? Ja mam przed oczami ucztę kanibali. Nie przemówiłaś do mnie tym razem.
No, Nat, brawo!
Nie wiedziałem, że masz takie wyczucie w pisaniu erotykówSmile
Stworzyłaś finezyjny nastrój namiętności, którą poczułem, czytając ten wiersz.
Prawdziwa poezja miłosna przez wielkie M.
Mestari, nie, nie miało być subtelnie Smile Cóż, nie każdego da się zadowolić.

Mike, dzięki!

Logika. Podmiot nie wie, ile trwało, ale daje do zrozumienia, że skończyło się o świcie. To o zegarku w ogóle sugeruję wyrzucić, albo napisać jakoś inaczej. Tytuł = puenta. Zmień tytuł, albo końcówkę. Szału nie ma, jak dla mnie, za mało wgryzłaś się w temat, skoro już przy słodyczach jesteśmy. Za mało w rażeń w tym erotyku. I po co ci pierwszy wers?
Przemyślałabym jeszcze ten tekst.
Pozdrawiam.
Witam,
Ten kawałek, jest hmm nie dla mnie po prostu, jest lepki od niefortunnych wyrażeń (moim zdaniem), ale pozostaw go do przemyślenia bo może wyjść z tego coś na prawdę dobrego.
Nie no, to jest kanibalizm w kiepskim wydaniu. Pisanie o tym wierszu, że to prawdziwa poezja miłosna to gruba przesada. Kawałek jest niesmaczny i mało poetycki, niestety, jak dla mnie totalna porażka.
Wiem, co chciałaś napisać, rozumiem przekaz, co dalej nie zmienia faktu, że wyszła z tego erotyka ubrana w turpizm - niestety w kiepskim wydaniu.
A o słodkich bliznach to już i pisano, i śpiewano... O relacjach damsko-męskich wiszących na włosku można pisać na milion sposobów, Twój (jak dla mnie) nie powala, choć miał być niby odważny i prowokujący.

Wolałam "Jaśmin" i to nie dlatego, że był subtelny. Po prostu warsztatowo był lepszy.

P.S. Polecam Beatę Patrycję Klary, jeśli masz ochotę na kobiece erotyki na ostro i bez upiększeń.

Pozdrawiam.


ocena: 2/10
Hmm mi się średni podoba. Budowa,słownictwo i pointa jeszcze ujdą. Pod względem tematyki jednak słabo,ogólnie jakoś nie specjalnie to do mnie trafia.
Może to wiersz dla kobiet ??? Ja go jednak nie kupuję.

3/5

Pozdrawiam
X
Cytat:skórę przyszyłeś
ze świtem

To jest całkiem niezłe. Poza tym fajny pomysł i na tym się plusy kończą. Napisane w sposób banalny, wywołuje dość tandetne obrazy, a owe słodkie blizny brzmią nieco odpustowo. Poza tym:

Cytat:pieściłeś każdy mięsień
wprawiałeś go w drgania

Nie "go", a "je" chyba powinno być.

2/5
Ciekawe. Troszkę obrzydliwe jak by to sobie dosłownie wyobrazić. Naj pewniej to miała byc jakaś przenośnia ale troszki mną wstrąsneło.