Via Appia - Forum

Pełna wersja: *** [Stałam naga przed prawdą]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stałam naga przed prawdą
skazując nadzieję na banicję

Płakała

Poukładałam na półkach
fakty i wnioski
w kolejności alfabetycznej

Skoczyłam w brak siebie
*półkach Smile

Ostatni wiersz był moim zdaniem lepszy, ale nadal trzymasz fason.
To się chwali Smile
Porządek musi być? Choćby alfabetyczny.
Ten skok w brak siebie mi się podoba.
To dobry wiersz, stać cię na więcej.Shy
Bardzo dobry wiersz, przemówił do mnie. Czuć w nim kobiecą lekkość mimo dość przygnębiającej treści.

Przedostatni wers jednak niczego do wiersza nie wnosi, jak dla mnie. Może dla Autorki ma jakieś znaczenie, ale dla szarego czytelnika jest raczej zbędnym dodatkiem. Zgubiłaś ogonek w "nadzieję".

Ładnie. Jak usuniesz ten przedostatni to sobie do ulubionych wrzucę. (Ale szantaż! Big Grin)
Dziękuję za komentarzeSmile

Fanto<3 - miło, że wpadłaś, co miało być poprawione już jest. Nie spadam puki co, jest postęp.

Czytaczu - może następnym tekstem nadrobię..

Root- zastanawiam się co zrobić z tym wersem, rzeczywiście może on być dla czytelników szarych, zielonych i wszystkich innych totalnie bez znaczenia w kontekście całości...
Trzymasz formę Smile
Może troche za krótko, ale moc jest Tongue
Pozdrawiam B.
Podoba mi się Twój styl. Powiem Ci, że może nie komentuję każdego Twojego wiersza, ale czytam. Utwór ten tutaj zabieram w całości. Wink

Pozdrawiam
Dziękuję Panom za komentarzSmile

Borku od razu widać, że masz dobry humor i tekst nie jest prozą bo opinia pozytywna ^^

InF miło słyszeć, że moje teksty nie są obojętne i jest w nich coś co się podoba Panu Moderatorowi ^^. Tekst zabieraj jeśli chceszSmile
'banicja' nie pasuje, lepsze byłoby słowo 'wygnanie'.
Liwaju- banicja zostaje ale dziękuję za sugestę.

Myszko- ups^^ ale dziękuję,że się zmusiłaś i wpadłaś..
Pięknie. Podoba mi się, szczególnie końcówka, te fakty i wnioski w kolejności alfabetycznej naprawdę "wymiatają". Jeśli pozwolisz dam sobie taki opis na gg.
Minimalizm w dobrym wydaniu... tytuł znajduje odzwierciedlenie w poincie (co niestety rzadko się zdarza). Wiersz jest przemyślany i dopracowany, to się czuje.

P.S. Niczego nie zmieniaj. Jest idealnie, naprawdę.
Pozdrawiam.
Easy dziękuję, za przeczytanie a co do opisu to oczywiście, że pozwalamWink

Kheiro skoro uważasz, że pasuje to nie złamie się i nie pozmieniam niczego, dziękuję za pozytywny komentarz, bardzo liczę i szanuję Twoje zdanie.