Via Appia - Forum

Pełna wersja: Promil i Gibon [preview]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od pewnego czasu ze znajomym pracujemy (chyba na ten czas pracowaliśmy) nad pewnym komiksem. Roboczy tytuł "Promil i Gibon". Scenariusz w całości piszę ja, a on zajmuje się stroną wizualną. Pomysłów jednak jest masa wspólnych. To na temat zamieszczonych szkiców.

Problem w tym, że cholewka człowiek oznajmił mi o swoim braku weny. Nie da rady już rysować etc...

Moim zdaniem, człowiek ma talent, naprawdę, mam w domu masę jego szkiców i jest co oglądać. Lubi rysować w klimacie fantastyki. Tu mam prośbę do was, ocencie chociaż to co zamieściłem (oczywiście zapytałem wcześniej czy mogę i mam pozwolenie na to Wink niestety ze skanów na laptopie mam tylko to... ) może opinie innych osób, obiektywne, które będę mógł mu pokazać pokrzepią go do dalszego rysowania, a konstruktywna krytyka od tych co sami rysują dadzą mu parę dodatkowych wskazówek. Myśle, że nie marnować, talentu.

Preview:

1 - Plansza pierwszej strony - http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0611/strona12cb54.jpg

2 - Jeden z głównych bohaterów, Promil - http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0611/promil1pe29a.jpg

3 - Postać poboczna, Robal, schizofrenik. - http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0611/robalswirmexb5b9.jpg


Pozdrawiam, John.

Konto usunięte

Mnie się kompletnie podoba Oo' Nie wiem, co doradzić, bo koleś serio ma talent.
Miło, że się podoba Wink dziękuję Smile

A no właśnie, ma... Może się zmobilizuje do dalszego rysowania...
Fajny ten robal. Jak z wormsów w które kiedyś grałem. Genialny. okiem amatora, świetne.
Dziękuję Samuel za komentarz i opinię Wink

A robal, no właśnie, każdy chyba grał w legendarne wormsy Smile
Niech robi, co jego i niech nie odwala. Mi się podoba, ba! Nawet bardzo.
Dziękuję, każda opinia jest cenna Wink

Jak wrócę do Polski muszę z nim szczerze pogadać bo się chłopaczyna marnuje.... :/ Oczywiście pokaże mu wasze opinie, za które dziękuję i czekam na kolejne Smile

Na dodatek poklepię go po ramieniu, skoszę kilo trawy i może wszystko ruszy dalej Big Grin

PS: Na pewno więcej materiałów z projektu zamieszczę tutaj z czasem jak coś ruszy dalej.
O kurde. Ja zamierzam zabrać się za komiks, ale by takie coś mi wyszło to wątpię O.O. Czym jest to rysowane i na czym? Weź go kopnij w **** i powiedz żeby rysował, bo zajefajnie to wygląda, a jak taki talent się zmarnuje to szkoda. Może udzieliłby mi paru wskazówek ^^.
A tak w ogóle to ile on ma lat?
(12-06-2011, 19:19)Mejk napisał(a): [ -> ]O kurde. Ja zamierzam zabrać się za komiks, ale by takie coś mi wyszło to wątpię O.O. Czym jest to rysowane i na czym?

Długopis (o ile pamiętam 0,5 mm, ale nie jestem pewny) i kartka z bloku. Reszta to skan i bardzo delikatne przyciemnienie.

Jak by coś Mejk jestem scenarzystą do wzięcia Big Grin

Ma talent i wielu mu to mówi i ja tak samo staram się go mobilizować do pracy bo jest mi jak brat. Ma tyle co ja, 21 lat.

Dziękuję za komentarz Wink

Wchłonęłam już w swoim zyciu parę komiksów, więc chyba mogę się wypowiedzieć.

Twój kolega ma talent. Styl bardzo mi się podoba. Osobiście znam kilku komiksoczytaczy, którzy cenią sobie chaotyczną kreskę. Powinieneś zagonić go pracy Tongue
(12-06-2011, 22:24)Kassandra napisał(a): [ -> ]Wchłonęłam już w swoim zyciu parę komiksów, więc chyba mogę się wypowiedzieć.

Bratnia dusza Smile

Chaotyczna i szczegółowa kreska. Z tymi komiksoczytaczami pokrzepiłaś Wink Może P&G kiedyś do nich trafi Big Grin

Dziękuję i pozdrawiam ciepło Smile
No ja jestem na tak Big Grin
Rysunki mi się podobają i gdyby komiks był mocny, klimatyczny... a bohaterowie wulgarni, źli, bezczelni i bezkompromisowi... to na pewno bym go czytał, bo to niezla kreska.
I Robal mógłby być kapitalną postacią, gdyby był szalony i chociaż trochę wzorowany na Murdocku <szaleństwo> i Stansfield'zie <skurwysyństwo> Big Grin
(13-06-2011, 20:25)Sawyer napisał(a): [ -> ]a bohaterowie wulgarni, źli, bezczelni i bezkompromisowi...
I Robal mógłby być kapitalną postacią, gdyby był szalony i chociaż trochę wzorowany na Murdocku <szaleństwo> i Stansfield'zie <skurwysyństwo> Big Grin

Możesz spodziewać się wszystkiego Big Grin A robal już teraz na normalnego nie wygląda i w rzeczy samej tak jest, cholerny psychol Smile