Via Appia - Forum

Pełna wersja: faza delta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
niecierpliwością palców
wyrzeźbię twoją twarz w eterze
czerwienią wyszepcę imię

a później
stojąc na palcach
niby dzban pełen mleka
szarpnę za warkocz Bereniki

sodomskie pejzaże
znów zaczną zachwycać
Nie wiem, co napisać. Wiersz jest dla mnie bardzo lekki, niczego bym tutaj nie zmieniła, wszystko wydaje się idealnie współgrać. Widać, że utwór jest przemyślany i wyszedł spod doświadczonej dłoni. Brawo!
Dzięki bardzo, Natalio.
Doświadczona ręka? Długa droga przede mną. A niewiadome na końcu tej drogi.
Lekki wiersz. Podoba mi się. "szarpnę za warkocz Bereniki" W tym fragmencie usunąłbym "za".
Oj, nie lubię utworów o takiej tematyce... Ale wiesz co? Ten ma coś w sobie. Zdecydowanie trafia w odpowiedni punkt w moim wnętrzu - widzę obrazy zawarte w tym wierszu, czuję klimat i emocje. A gdy jakiś tekst tak na mnie działa i nie mogę znaleźć żadnych innych usterek, to nie potrafię z siebie wykrzesać wyrafinowanego komentarza. Więc powiem krótko:

Brawo! Bardzo mi się podoba. A tego się nie spodziewałem wchodząc tutaj Wink
Samuel, Nebraska - dzięki.
Fanta, wiersz byłby świetny gdyby nie te palcowe powtórzenia i czerwień, ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam.
Niby fajnie się czyta i całośc ma sens, ale zwaliłaś wszystko sodomskimi pejzażami. To brzmi kaszaniarsko.
Sundance, Jeff - dzięki
Witam,
Chciałam skomentować, ale patrzę na ten tekst i brakło mi słów.
Jest świetny, po prostu świetny, zabieram do siebie...

Gratuluję, Bravo!
Dzięki, Noir.
hmmm ciekawy kawałek
zastanawiałam się przez chwilę nad wyszepcę, ale dam sobie spokój
jak dla mnie jest ok.

Kali
Dzięki, Kali.
Ślicznie Rozczochrana. Piękny klimat stworzyłaś w tym wierszu. Bardzo lubię astronomiczne odniesienia. Gratuluję naprawdę udanego wierszaSmile
Masz prawdziwie kobieco- poetycki potencjałSmile

A co do noska w Twoim awatorze, to musisz go wyraźnie podkreślić. Zauważ, że wszystko poza nim jest narysowane grubą kreską, nawet usta, które w twarzy nie są elementem bardzo wysuniętym, w przeciwieństwie do niego, a raczej jego dolnej części. Tam cień zasugerowany umownie kreską będzie znacznie głębszy, a u ciebie jest ledwo zaznaczony. Popraw i będzie na dobrym poziomie.
PozdrawiamSmile
Dziękuję Kristo, przyznam szczerze, że byłam ciekawa Twojej opinii.
Nie jestem do końca pewna tego wiersza i być może zechcę go nieco przerobić.
W każdym bądź razie - dziękuję.
Stron: 1 2