Via Appia - Forum

Pełna wersja: i
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawy i dobry wiersz. Podoba mi się.

Niektórzy na forum mają problem ze zdefiniowaniem postmodernizmu, więc panie i panowie : oto postmodernistyczna poezja Wink

Pozdrawiam.
oj, czemu częstochowskim rymem skrzywdziłeś tak ładny wiersz? absolutnie wyrzuć "czasami - wyrazami"!
pisany kapitalikami kapitał jest dość mdły, nie masz takiego wrażenia?

i?
chętnie by zamienić na
"i"...?


reszta bardzo, bardzo dobra, drogi panie Washingtonie. temat jest przeze mnie w pełni zrozumiany i każde słowo ma swoje określone miejsce. będę śledzić Twoje dalsze poczynania i dostajesz rozkaz - nie spuść z poziomu!
Fajne,fajne Smile
Przemyślany,odpowiednia budowa,słownictwo,pointa i tematyka. Sam pomysł też ciekawy.

4/5

czekam na jeszcze coś.
Pozdrawiam
X
Tak, mi też się całkiem podoba. Rymy są ok, trzeba wreszcie wyrwać się z półwiecznej niechęci do rymów. I dlaczego częstochowa?
I tak: ten kapitał również mi się nie podoba, takie wciśnięcie spostrzeżenia - ciekawego może nawet, ale nie aż tak ciekawego, żeby je wciskać - na siłę. I na dodatek nie związanego w sumie z treścią.

Pozdrawiam; )

Ps, za tak krótki tytuł powinienem Cię zabić, wiesz, jak ciężko jest trafić w to "i"?
Już wiem, że to jest postmodernizm (dzięki Sunowi) i mimo, że ten nurt to generalnie nie jest moja bajka... ten wiersz mi się podoba. Powiem więcej, jest naprawdę świetny Smile Bardzo udana gra słów i ciekawe podejście do tematu, wykonanie też niemal bez skaz... Niemal, bo osobiście "kapitałem" widziałbym w wersie poniżej, to faktycznie sprawia wrażenie, jakby było upchnięte. Bardzo dobry debiut.
Witam,
Ja tez jestem za, przypadło mi do gustu, pomysł świetny i ładnie ubranySmile

Pozdrawiam
Powiem jedno: to jest dobre, bardzo dobre!
Bawię się dziś w archeologa Wink Polecam!
I warty odświeżenia.
o, i t o m i s i ę p o d o b a. Fajne teksty odświeżasz, żeby nie powiedzieć wyrzucasz szuflą. Ok, powiem: wyrzucasz szuflą.
I mnie ten wiersz przypadł do gustu Big Grin
Dobrze dobrane słowa, dobrze ustawione.
Nic dodać, nic ująć Smile
Pozdrawiam
No tak, Pan Irving był wybijającą się postacią forum, choć opublikował niewiele, i niestety przepadł. Szkoda, bo pisał naprawdę dojrzale. Where are you Mr. Washington?
Tym razem ja odświeżę, bo warto.