Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zamach na poezję czyli ssanie na krytykę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie zachęcam do czytania
bo. to istna grafomania
niE czytałeś Takiej nędzy !

by osiągnąć spójną całość
do słów Nie używam przędzy

zwykłe słówka , zbite myśli
i co tylko mi się przyśni

jak już wszyStko napisane
teraz będzie poprawiane

mój Ty drogi czytelniku
pomysł leżał na śmietniku

teraz czekam na komenty
zły wiersz - czy autor jeb...ty?

Konto usunięte

na końcu rytm się kompletnie gubi.

Zastanawiałam się nad tymi literami:

E, T, N, S, T. Dlaczego duże litery? Dlaczego kropka po "bo" w pierwszej strofie?

Rozumiem, że miałeś na celu rozśmieszenie czytelnika i mam nadzieję, że ktoś spełni Twoje oczekiwania. Niestety ja tą osobą nie jestem.
Co to jest? Moim skromnym zdaniem to nie wiersz, a jakieś bełkotanie. Tematykę pomińmy, bo nie istnieje. Wrażenia zerowe, nie dotarło, sorry.
Sporo ostatnio krytyki krytyki - i dobrze. Sprzeciw wobec ustalonych norm, form itp - też pochwalam. Ale niechże to będzie z sensem i z głową.
Cytat:pomysł leżał na śmietniku
to mi się podoba. W sumie nawet ciekawie realizujesz ten temat, czy też raczej dobrze dopasowałeś formę, ale to nie do końca to. Popracuj nad tym.

P.S. Krytyka niespecjalnie się przejęła.
Świetny zamach na poezję.

Pozdrawiam.
Dziękuję za komentarze.
Księżniczko dzięki za zrozumienie intencji muszę przyznać , że jako jedyna zrozumiałaś o co biega Smile najbrutalniejsze jest to, że tak prostego przesłania nie zrozumieli Ci , którzy komentują dużo głębsze myśli innych autorów.No cóż przeglądając to forum muszę jednak z przykrością stwierdzić , że są autorzy, którzy wystawiają dobre komentarze licząc na rewanż i jak można zauważyć niektórym się to udaje przez co gwiazdki tracą moc Sad
Widzę nieudaną próbę pisania "trawą", widzę brzydkie spacje przed przecinkami i trochę rymów częstochowskich. Co kto lubi... do mnie nie trafia.