Via Appia - Forum

Pełna wersja: Agonia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Upadłem,
ale nie czuję bólu.
Płomień życia lodowato
wypala się w moich żyłach.
Atramentowoczarna chmura
otwiera mi oczy.
Żwir tępo
wgryza się w policzki.
Usta już nie szepczą
dawno wypłakanego imienia.
Kiedyś nawet rany zrozumieją,
że krwawienie nie ma dłużej sensu.
podoba mi się
ja to czuję tak: błogo o agonii tylko nie podoba mi się :Atramentowoczarna" i pointa coś mi tu nie pasi "krwawienie nie ma dłużej sensu" - może mi się tylko wydaje Smile
jak dla mie 4/5 za :

" Usta już nie szepczą
dawno wypłakanego imienia.
Kiedyś nawet rany zrozumieją,
że krwawienie nie ma dłużej sensu."
co do interpunkcji i dużych liter się nie wypowiadam bo pojęcia o tym nie mam Smile

Ostrzeżenie za użycie koloru. Przeczytaj regulamin.///księżniczka
--------------------------------------------------------------------------------
Mnie również się podobało, nawet bardzo. Jednak nie gra mi to: "Płomień życia lodowato..." No jakoś mi nie pasuje, ale może to tylko moje wydzimisię. Ogólnie jest naprawdę fajnie. Smile
Dziękuję za komentarze! ^^
Fajna pointa, choć utwór w całości nie dorównuje poprzednim.

Ogólnie jest dobrze.
Czytałam kilkanaście razy. Za każdym razem wychodziłam z tego wątku i szukałam innego wiersza do skomentowania, bo nie wiedziałam, co napisać. Jednak wracałam po minucie i czytałam od nowa. Wiersz jest dobry, miło się czyta, ale coś mi nie gra.

Niestety, nie powiem co, bo sama nie wiem. Gdy czytam osobno wersy - jest dobrze, więc nie wiem w czym problem.

Są emocje, jest naprawdę ładnie i przyjemnie. Jak się dowiem, co mnie gryzie w Twoim wierszu, to dam znać.

P.S: No i mam o czym myśleć przez resztę wieczoru...
Puenta faktycznie dobra. Całość należy dopracować. Czegoś brakuje, a może czegoś jest za dużo. Sugeruję pozbyć się interpunkcji i łączników.
Pozdrawiam.
Końcówka świetna, ale tekst za bardzo rozbity jak dla mnie 4/5
Hmm całkiem fajny tekst tylko...
Budowa,tematyka i pointa na pewno na plus. Jedyne co mi tutaj zgrzyta to oryginalność,bo zwroty których użyłeś już kilka razy widziałem Tongue
Ale ogólnie jest dobrze.

4/5

Pozdrawiam
X
Oprócz pointy nie znalazłem tu nic dla siebie. Wieje nudą i patosem. Pozwól temu kawałkowi skonać. W agonii.