Via Appia - Forum

Pełna wersja: Cisza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
cisza
wszechogarniająca
nic się nie dzieje
każdą sekundę słychać
jak uderzenie
ciała samobójcy o ziemię
tylko słowa
przelatują przez głowę
lekko

02-12-1998
Root... Wiesz co? Wychodzę. Nie czytam Twoich wierszy. Już nigdy. Zawsze są krótkie i dosadne. Zawsze te kilka wersów wzbudza we mnie skrajne uczucia i trafia z sedno... Naprawdę gratuluję talentu, no i oczywiście nie muszę już pisać, że Gildia Poetów jest bez Ciebie niekompletna. Big Grin


PS. Żartowałem Big Grin Przeczytam wszystko ]:->
O tej Gildii to i ja wspomnę. Ha, zapraszam cię całym sercem do nas ;]
Root, gratulacje ! Krótko i treściwie. Bardzo dosadnie.
Dziękować Smile
Cytat:każdą sekundę słychać
jak uderzenie
ciała samobójcy o ziemię

Szczęka opadła mi do samej ziemi i teraz mam problem ze znalezieniem jej...
Wspaniały wiersz.
Witaj Root ^^.
Chciałam coś napisać. Ale Twoja cisza zmiotła mnie z powierzchni. Poważnie.
Czasami cisza bywa kojąco. Zdarza się też, że nawet przyjemna. Twoja uporczywie przypomina jak bardzo może boleć. I zaczyna.

Z tymi sekundami, które porównałeś do ciał samobójców to ... dałeś do pieca.
Morte próbuje pozbierać swoją szczękę. Ja w sumie też o mało nie połknęłam zębów.
Ciary, chłopie.

Pozdrawiam,
K.
Bardzo się cieszę, że ten wiersz ma tak pozytywny odbiór, jako że to jeden z moich starych kawałków, gdzie jeszcze dość nieporadnie operowałem słowem. Tzn. bardziej nieporadnie niż teraz Smile

Kłaniam się Smile
Root bądź tak uprzejmy i pożycz mi trochę swojego talentu , przydał by mi się , wiersz całościowo krótki ale zawarte jest w nim wszystko co potrzebne , ja nie mam się do czego przyczepić (jak zwykle z resztą )
Przeczytałem wiersz o ciszy napisany SlayR, a następnie w Twoim poście natrafiłem na odnośnik do tego wiersza. Powinny być ostrzeżenia przed takim wzrostem jakościowym poezji odnoszącej się przecież do tego samego tematu. Dołączyłem do tych, którzy szukają szczęki na podłodze xd
Minimum słów i maksimum treści w bardzo dobrym wydaniu.

P.S. Ale Ty żonglujesz sobie emocjami czytelnika Wink. Hmm, aż głupio mi Cię tak chwalić.
(22-05-2010, 17:43)Kheira napisał(a): [ -> ]P.S. Ale Ty żonglujesz sobie emocjami czytelnika Wink.

Obiecuje, ze kolejne wiersze będą totalnie pozbawione emocji Big Grin

A poważnie - dzięki, tym bardziej, ze to stary kawałek, jeden z pierwszych, które w ogóle napisałem Smile
Hmmm
nie wiem jak innych ale mnie 'ciała samobójców' po prostu zahipnotyzowały
sama nie wiem co powiedzieć
jestem pod wrażeniem

pozdrawiam,
Kali
Hipnoza dobra rzecz Smile Dzięki za vibe, Kali.
Wow. I ja się dołączę. Naprawdę nie wiem, co powiedzieć. Zabieram ten wiersz do siebie. Podzielam '' pożycz mi trochę talentu'' pleaseee!
Stron: 1 2