Via Appia - Forum

Pełna wersja: Chcę oceny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam profesjonalisty, który by ocenił moją "twórczość", gdzie mam szukać?
Pisząc profesjonalisty, masz na myśli zawodowego krytyka, pisarza (w sensie kogoś, kto wydał własną książkę/tomik)?
czytacz1967 : z tego co wiem to na Portalu Literackim są profesjonaliści, tylko musisz wysłać im tekst. Na Nieszufladzie też jest dużo zawodowców.

Możesz też wrzucić tekst na http://www.rw2010.pl - ale tam oceniają Czytelnicy, a oni mają swoje własne kryteria ;-)
Macieju, próbowałeś napisać choć jednego posta, w którym nie wlepiałbyś ordynarnej reklamy tego wydawnictwa? xD

A do tematu:
Podbijam pytanie Księżniczki - co masz na myśli, pisząc "profesjonalista"? Zawodowy krytyk? Pisarz? Polonista?
No i jakiego rodzaju to twórczość w ogóle? Myślę, że od tego zależy, gdzie należy ją umieszczać/wysyłać.
Mam na myśli zawodowego krytyka, a piszę wiersze i opowiadania. pozdrawiam
(13-05-2011, 09:55)Sundance Kid napisał(a): [ -> ]czytacz1967 : z tego co wiem to na Portalu Literackim są profesjonaliści, tylko musisz wysłać im tekst. Na Nieszufladzie też jest dużo zawodowców.

A znasz link do profesjonalistów na Portalu Literackim?
(13-05-2011, 10:17)Fraa napisał(a): [ -> ]Macieju, próbowałeś napisać choć jednego posta, w którym nie wlepiałbyś ordynarnej reklamy tego wydawnictwa? xD

Tak. Ale to nie jest wydawnictwo i to nie jest ordynarna reklama Angry

Powstał serwis dla Autorów, umożliwiający im CAŁKOWICIE DARMOWĄ publikację swoich utworów w formie e-booka. Sam zamieściłem tam kilka swoich rzeczy i uważam, że inicjatywa jest ze wszech miar godna poparcia.

Na stronie jest banner do forum, więc uznałem, że te dwa twory jakoś ze sobą współpracują. Stąd moja tu "t-aktywność".

Maciejslu, temat dotyczy oceny utworów a nie ich publikacji w jakiejkolwiek formie. Zgadzam się, że inicjatywa jest godna uwagi, jednak rozpowszechniaj ją w miejscach i tematach, które do tego służą, a są zdaje się na forum już tematy poświęcone e-bookom. Ponieważ taka sytuacja ma miejsce nie pierwszy raz, otrzymujesz 20% ostrzeżenia, na tydzień.///księżniczka

Ale niemniej - niezainteresowanych bardzo przepraszam.

A do meritum wracając - nie bardzo wierzę w rzetelną ocenę krytyków. Na pewno nie będzie ona darmowa ;-) Wydaje mi się, że opinie Czytelników są równie ważne dla piszącego, jeśli nie ważniejsze...

Oczywiście zainteresowany oceną może skorzystać z serwisów literackich, for, może też zwrócić się do jednego z szanowanych przez Niego Autorów i poprosić o ocenę utworu. Możliwości jest wiele.
Portal Pisarski jest również bardzo dobry. Mam nawet ich antologie portalowe najlepszej poezji i fantastyki. Naprawdę profesjonalni ludzie.