Via Appia - Forum

Pełna wersja: Szkolne wyniki nudy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Był już w tym dziale poruszony temat wrzucania prac spod szyldu "efekty nudy"... Hmmm. Cóż - teraz sama nie wiem: traktujesz rysowanie poważnie i pod takim kątem oceniać pokazane prace, czy jeśli tak zrobię, to się okaże, że "oj daj spokój, to tylko takie tam bazgroły z lekcji, dla śmiechu"?

Żeby nie było, że tylko offtopuję, to cóż... Oko jak oko, w porządeczku (coś jest w tych oczach - też bardzo często właśnie ślepia bazgroliłam na lekcjach - ludzkie, nieludzkie, ale oczy). Twarz jakaś płaska, krzywa i... no i z kolei bez oka. Nikt mi nie wmówi, że kawałek grzywki rzuci taaaaki cień, że nie będzie widać oka. ;]
Nie do końca dobrze wycieniowałaś twarz, no i to oko przydałoby się wyraźniej zaznaczyć. Ale podobają mi się włosy. Oko natomiast: co to są te kreski między górną krawędzią powieki a brwią? Ale i tak nie najgorzej.
Kreski się jakoś tak przypałętały...
Nie no to miały być takie wyznaczniki że oko jest okrągłe, znaczy gałka oczna. No i to całe załamanie. W sumie stylizowałam się na oku koleżanki więc to wina jej anatomii Big Grin
Sam kiedyś namiętnie rysowałem, więc się wypowiem. Ładne, ale nic ponad to. Wiele osób rysuje na takim poziomie. Wstaw coś, co uważasz za swoje najlepsze dzieło, powinno dać lepszy obraz Twojego talentu.
Najlepsze dzieło... Już ją kiedyś wrzucałam:
https://picasaweb.google.com/10775121562...8199331394

No jest w tym tęgi, niezły pazur!
Widać talencik i trza iść za ciosem!
Rysujesz tak jak ja bym, gdybym miał talent (a Bozia nie dała...).
SpokoSmile
Najlepsze dzieło o klasę wyżej niż wyniki nudy, do tego mi się podoba, ale jak dla mnie jakoś dziwnie modelujesz nos i usta. Nie potrafię powiedzieć co mi przeszkadza, ale coś jest nie teges:<.

PS. Co zrobiłaś z włosami?!
(15-05-2011, 18:05)Fiteł napisał(a): [ -> ]Najlepsze dzieło o klasę wyżej niż wyniki nudy, do tego mi się podoba, ale jak dla mnie jakoś dziwnie modelujesz nos i usta. Nie potrafię powiedzieć co mi przeszkadza, ale coś jest nie teges:<.

PS. Co zrobiłaś z włosami?!

Nos to moje przekleństwo... kiedyś lepiej mi wychodziło.

Ale czyimi włosami?

kim jest ta dziewczyna z portretu? To ty? Bardzo ładny rysunek.
Twoje. Nie mów, że masz teraz fryzurę jak Justyś B :[.
(15-05-2011, 18:57)Fiteł napisał(a): [ -> ]Twoje. Nie mów, że masz teraz fryzurę jak Justyś B :[.

No to żeś mnie obraził.... Angry
Mam po prostu związane w kucyk, widać tylko moją skośną, krótką grzywkę.

Konto usunięte

Ale offtop...
Nie ja go zaczęłam tym razem Big Grin

Ale ja zakończę... Fiteł jak masz zastrzeżenia co do mojej fryzury pisz na priw. bo nie chcę zarobić kolejnego ostrzeżenia.
(15-05-2011, 18:39)czytacz1967 napisał(a): [ -> ]kim jest ta dziewczyna z portretu? To ty? Bardzo ładny rysunek.

To nie jestem ja, to moja koleżanka z klasy. Jak się ludzie dowiedzieli że rysuję portrety to niemal każdy chciał mieć.
Na czyim oku się wzorowałaś? Chyba nie na moim?

A co do portretów... to lepszy był portret Karoliny, może go tu wstawisz?
Nie wiem po prostu zawsze wydawał mi się lepiej dopracowany.
Stron: 1 2