Via Appia - Forum

Pełna wersja: Oda do ukochanej [krótkie]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lubię twoje koleżanki, makijaż i zamiłowanie do podróży, ale ile mam jeszcze wypić piw, żebyś mnie zrozumiała?
Cytat:ale ile mam jeszcze wypić piw, żebyś mnie zrozumiała?
Znana anegdota mówi, że na trzeźwo ciało chcę podejść, ale umysł nie daje rady, po alkoholu odwrotnie Smile

Ładna pointa, choć cały tekst (?) nawet jak na Twoje standary za krótki. Niemniej muszę Ci pogratulować znakomitej umiejętności dostrzegania szczegółów dnia codziennego.
Pozdrawiam i dużo weny twórczej życzę
B
Ja bym te twoje miniaturki zebrała w cytaty, albo miniatury poetyckie, ale jak wolisz. Na prozę dla mnie za krótkie.
Ale myśl dobra i prawdziwa.
Cytat:Znana anegdota mówi, że na trzeźwo ciało chcę podejść, ale umysł nie daje rady, po alkoholu odwrotnie Smile
Ja z kolei znam anegdotę o piwnym rankingu kobiet Wink

Szachu, bardzo trafne i ciekawe te Twoje cytaciki, ale przecież, Macie, czyż myśli owe nie brzmiałyby dobitniej, opakowane chociaż w cień fabuły? Rolleyes
Jakaś fabuła?

Konto usunięte

czytacz, polecam się wczytać. Jeśli nie ogarnąłeś/aś są to MINIATURY LITERACKIE czyli utwory o KRÓTKICH treściach.


Mnie się podobało, Szachu ;]
Borek, Insomnia, erazmus, czytacz1967, Duśka,




dzięki za komentarze.



Pozdrawiam.
Ładnie, ładnie.
Niestety tym razem jednak za krótko moim zdaniem.
sithisdagoth,



dzięki za komentarz.



Pozdrawiam.
T&T = trafne i treściwe. Widać, że umiesz wyrazić swoje zdanie na bardzo małej przestrzeni, a to wielka zaleta. Mnie się to podoba!
Fiteł,


dzięki za komentarz.



Pozdrawiam.