Via Appia - Forum

Pełna wersja: - Maurycy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Otwieram litościwie jedno oko, kiedy mnie wołasz. Leniwie podnoszę głowę i rozglądam się wokół. Zastanawiam się, czego znów chcesz. Przecież już po obiedzie! Pewnie znów chcesz się wypłakać. Odkąd ten dureń Cię zostawił stale płaczesz.
Podnoszę się, więc z mojego ulubionego fotela i miękkim kokiem idę do kuchni. Siadam na przeciwko ciebie, na podłodze, tuz obok szafki i wlepiam w ciebie wzrok. Miałem rację, znów płaczesz i potrzebujesz się wygadać. Wiesz, że możesz mi zaufać, że nikomu nic nie powiem. Przytulasz się do mnie i szepczesz mi do ucha o swoich problemach.
Przenosimy się do sypialni. Wtulam się w twoje ciepłe, miękkie ciało. Najbardziej lubię twój brzuch. Wydaje tyle zabawnych dźwięków! Czuje w głębi serca, że gdybyśmy żyli w innej rzeczywistości moglibyśmy stworzyć idealną parę. Ja uwielbiam wtulony w ciebie słuchać, tu uwielbiasz opowiadać. Bardzo lubimy się razem bawić, przytulać, spać... Uwielbiam patrzeć, kiedy masz dobry humor i tańczysz przed lustrem wyśpiewując te okropne piosenki. Ty lubisz mnie drapać po karku. Wiem o tym, bo robisz to przy każdej możliwej okazji.
Lecz niestety możemy być tylko przyjaciółmi.
Taki związek możemy, stworzyć. Ty - człowiek i ja - kot.
Świetne, przewrotne i zaskakujące Smile Trochę za krótkie, nawet jak na miniaturę, ale to raczej osobista preferencja. Moim skromnym:
"Lecz niestety możemy być tylko przyjaciółmi.
Taki związek możemy, stworzyć. Ty - człowiek i ja - kot. " - środkowe zdanie niepotrzebne. Przerobiłbym to tak:

Lecz niestety możemy być tylko przyjaciółmi: ty - człowiek i ja - kot.
Świetne, Ero Big Grin Naprawdę, końcówka mnie wmiotła ^^ I w pewien sposób rozśmieszyła. Ciekawe tylko, że ostatnio powstały dwie podobne miniatury, ale to tylko zbieg okoliczności. Chyba ;p
Oprócz tego co wskazał root, innych błędów nie widziałem. Warsztatowo jest bardzo poprawnie, zauważyłem, że w krótkich tekstach popełniasz bardzo mało błędów, a w dłuższych... Jest ich trochę więcej Wink
Fajna miniaturka, w jej przypadku rozmiar jest zaletą. Lubię takie zaskakujące końcówkiSmile znalazłem dwa wielbłądkiSmile :

"miękkim kokiem" - krokiem.

"tuz obok" - tuż
Urocze Big Grin Mam nadzieję, że mój kocurek też ma co do mnie takie uczucia - wszak jest jedynym mężczyzną, którego kocham Big Grin

Taki związek możemy, stworzyć. Root ma rację, niepotrzebne. A jeśli się upierasz, to bez przecinka będzie poprawnie Smile
Ja tam wolałabym, żeby moja kotka takim uczuciem mnie nie darzyła Tongue
Aż mi się nasunęła refleksja, co też ona o mnie myśli Big Grin
Hmm... Lubię czytać takie cosie Big Grin
Fajnie napisane i bez zbędnych ceregieli Smile
podoba mi się ta miniaturka Smile
Zawsze myślałem, że koty po podstępne kreatury, niezdolne do jakichkolwiek uczuć a tu proszę... Chyba muszę zacząć lepiej traktować swojego Big Grin
I tak się powinno mówić o naszych kochanych pupilach ;p
Posiadam dwa psy, i nie lubię kotów Tongue.
Tekst całkiem przyzwoity, acz bez ikry. Puenta mało zaskakująca, od początku było wiadome, że kot.
6/10
Pozdrawiam.
Posiadam jedną siostrę,zmarłą papugę i pająki za biurkiem.
Zgadzam się z Borkiem,że puenta była do przewidzenia,mimo to tekst mi się czytało całkiem przyjemnie.

3.5/5

Pozdrawiam
X
Bo nie macie kotów! Dlatego tak nisko oceniacie!

Ale zaraz... ja też takiego futrzaka nie posiadam? Więc powinien być dla mnie (tekst) przeciętniakiem. I jest. Choć napisane stylowo bardzo dobrze, to sama historia przewidywalna i nudna. Jakoś tak nie zaciekawiło. Ale awatar masz świetny Big Grin
Przekochana miniatura, zwłaszcza, że sama mam kota. Zrobiło mi się lekko na sercu Smile.
Jedyna rzeczy, czysto techniczna. Pozbądż się przecinka w:
Cytat:Podnoszę się, więc z mojego ulubionego fotela i miękkim kokiem idę do kuchni.

Sprawiłaś mi radochę tym tekstem.