Via Appia - Forum

Pełna wersja: Taki sen - raz na milion.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z soboty 30.IV na niedzielę 1.V miałam niezwykle realistyczny sen. Co się w nim działo już zapisuję ale rysowanie idzie szybciej więc machnęłam coś takiego:
https://picasaweb.google.com/10775121562...3966743538

Jedna z bohaterek. Proszę o wyrozumiałość rysowałam o piątej rano pod wpływem emocji, a jeszcze dodam że "kolorowanie" rysunków nie jest moją mocną stroną. Starałam się odwzorować jej wizerunek ale pamiętałam tylko kolorystkę i to że miała płonącą maskę. Reszta w opowiadaniu, które ukaże się pewnie za jakiś tydzień, bo mam masę spraw na głowie.
Mój sen z dzieciństwa ciężko by przedstawić graficznie bo czy można narysować czarną dziurę do której się spada? chyba że weźmie się tylko czarny karton i powie że to obraz czarnej dziury:p Twoja praca za to to pomysł na bal maskowySmile fajnie
Poczekajta aż dorysuję ją całą. Wtedy to będzie kostium na bal Big Grin
Ciekawe sny. Ja mam raz na jakiś czas taki, że latam. Są na tyle realistyczne że kiedy się budzę, dziwie się że to nie działa. Smutne uczucie. Najdziwniejsze w tym śnie jest to że potrafię wytłumaczyć co zrobić by latać.
Mi też się śniło niejako że latam. Niesamowite uczucie, taki ucisk w żołądku. Ale już nic więcej nie zdradzę. Big Grin

Konto usunięte

I tak rodzi się offtop.
O snach możliwe, że jest temat w kawiarence, jeśli nie - załóżcie.

Czyżbym zachowywała się jak Mod?

A co do rysunku, rozumiem, że to sen, ale mnie ta maska rozwala na łopatki.
Ok zakończymy o snach.

A czemuż rozwala cię na łopatki?

Konto usunięte

Bo mi się nie podoba.
Co kto lubi.
Oj, jakbym zobaczył TO nad ranem nad moją twarzą pewnie spadłbym ze strachu z łóżka.
Ale artystycznie ok.
Hehe a dlaczegosz? Takie straszne czy co?