Via Appia - Forum

Pełna wersja: Kolaż na pudełku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

Drugie mi się nie podoba. Ta myszka miki tak z pupy wzięta, złe miejsce i tylko jeden obrazek, więc jakoś mi wadzi. Pozostałe trzy świetne ;]
nawet nie wyobrażasz sobie, jak trudno znaleźć myszkę miki akurat tej wielkości, żeby podpasowała - plus drugi obrazek jest swoistym hołdem dla pewnego zespołu, którego jedna z piosenek zaczyna się właśnie słowami 'Animowane życie wygląda na normalne' (;

dzięki
Ciekawy kolaż. Wink W sumie nie znam się na tego typu sztuce, ale całkiem całkiem Big Grin
Mnie rozwalił ten pierwszy. Emotikona powala, jest jak dla mnie w idealnym miejscu.
Myszka Miki też mi się podoba, ale na tym pierwszym ten Joker mi podpadł - nie pasuje, moim skromnym.
Widać myśl przewodnią, jak już wspomniałam, ale momentami można się pogubić. Nie podoba mi się aż tak, jak kiedy widziałam to za pierwszym razem.
Ale i tak jest niezły.

EDIT: Eee, ten pierwszy pierwszy to jest ten od prawej a ten drugi pierwszy to pierwszy od prawej...
Liwaj, wiesz o co chodzi.
tak, wiem o co chodzi, księżniczko

Joker jest do "ratuj uśmiech swój tajemniczy"

Wiem, ale i tak mi się nie podoba.
Robi wrażenie i przypomina niesamowicie okładkę płyty SEX PISTOLS!
Kawał klawej robótki, nie ma co.
Chaos jest tu zaletą.
No i Joker...
Mi się spodobało najbardziej trzecie, chociaż reszta też jest niczego sobie.
Dlaczego "Naiwność"? Młodość to naiwność? Ten pierwszy trochę "przegadany", za duży tłok. A tak to w porządku.
bo treść wyraża naiwny bunt przeciw dorosłości z punktu widzenia nastolatków