Via Appia - Forum

Pełna wersja: Odkrywanie kart
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
kiedy kobieta zaciąga się
mężczyzną

nieśpiesznie
lepkimi palcami

diabeł zamyka drzwi
za wstydem

(18.07.2010)
cudne Kheira. Minimum treści, a jednak zapada w pamięć.
W ogóle twoje wiersze rozwijają moją wyobraźnie Smile
Wiersz - bardzo dobry, widać talent, bez dwóch zdań. Tematyka - miłosno-erotyczno-kobieca, jednym słowem - nie. Ale bilans wychodzi i tak mocno na plus Wink
3 x tak, to staje się nudne...



Pozdrawiam.
Lepkimi palcami powiadasz.Lepkich nie lubię, ale inne tak. Z tekstem też na tak - bardzo dobry.Smile
Dziękuję za komentarze.

P.S. Szachu, niewypały też mi się zdarzają i to często, tak mi się przynajmniej wydaje.

Pozdrawiam.
Witam,
W deszczowy wtorek zaglądam tu i od razu robi się jakoś ciekawiej. Chociaż ascetyczny ma urok.
Bravo za ten tekst.

Pozdrawiam
Noir, dziękuję za komentarz.

Pozdrawiam.
Lepkie... Co ja mówię? Lekkie, łatwe i przyjemne.
Coś ta - współczewsna - zaczyna mi się coraz częściej kojarzyć z azjatycką konwulsją dworskich zabaw skojarzeniowo-słownych. Może to urok kraju kwitnącej wiśni, jeszcze bardziej modnego ostatnio, chociażby z powodu erupcji wszelakich, także i tych jądrowych? Niedzisiejsze skośne gejsze i haiku z mieczem w dłoni...?
Pozdrawiam
Kris, dziękuję za komentarz, choć nie do końca wiem jak mam go interpretować...

Pozdrawiam.
Bardzo dobry text!
W konwencji, jaką lubię i jest mi zacną.
Magia w wierszu to podstawa, a tu coś takiego zlokalizowałemSmile
I niedopowiedzeń czar...
Pozdro!
Dzięki, Mike.


Pozdrawiam.
I mnie się podoba, pomimo oszczędnej formy. Wszystko oddałaś jak trzeba, by poczuć dobrą poezję.
Cieszę się, że twór przypadł Ci do gustu, Dolores.

Pozdrawiam,

Kheira.
Jestem za! Bardzo oszczędne, ale jednocześnie niezłe i obrazowe. Dośpiewałem sobie całą resztę.
Stron: 1 2