Via Appia - Forum

Pełna wersja: Telefony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś zasięgu brak.
Dzwonisz zaplątana w sieci swojej niepewności.
Odbierasz latawce słów,
na cienkiej nitce czujesz zawieszony głos.
Jego treści niby żółte wstęgi, rozrywają chmury.
Często spoczywasz głucho,
czasami tłumnie zajęta.
Flirtuję wtedy z sekretarką,
ale romans jedynie osadza się w monologu.
Stoję pośród wielu dróg lecz teraz
wyłączam fonię na świat, serce otwarłszy na wiersze.
Całkiem całkiem, tylko to "otwarłszy" mi tu nie pasuje. Pomyśl, czy nie można tego jakoś zastąpić.

Pozdrawiam i życzę weny Smile
(26-04-2011, 18:32)valerie napisał(a): [ -> ]Całkiem całkiem, tylko to "otwarłszy" mi tu nie pasuje. Pomyśl, czy nie można tego jakoś zastąpić.

Pozdrawiam i życzę weny Smile

mi się właśnie podoba i prawdę mówiąc zastąpiłem właśnie tymSmile pozdrawiam
Dobry tekst z dobrym zakończeniem, chociaż ja nie lubię otwierać serca i unikam tego wyrazu. Napisałbym prościej - otwarty na wiersze- czymkolwiek niekoniecznie sercem, bo bardziej głową, ale ja tam jestem realistą i to może moja wada.Przynajmniej w pisaniu wierszy.PozdrawiamSmile
"tłumnie zajęta" wali po oczach, do wywalenia. Podoba mi się myśl i podejście, nie podoba zbytnie "rozmazanie" i zbyt duża ilość słów. Poczekam na więcej.




Pozdrawiam.
tłumnie zajęta- wiele wiadomości, wielu ludzi dzwoniących w tej samej chwili, tak dużo myśli w skumulowanych w jednym punkcieSmile dla mnie ok
Fajny pomysł. Momentami coś tam zgrzyta, ale generalnie jest ok.
Otwierasz serce, czym? Nożem?
Fajnie, fajnie aż tu nagle bam! "Otwarłszy" recytujący połamie język. Czytałam na głos i chyba ze 3 razy powtarzałam ostatnią linijkę. Unikaj "łamiących" słówek.

Powodzenia w dalszym tworzeniu. Smile
Niezłe to nawet.
Dobry pomysł,poprawne wykonanie.
Tam kilka słów można by poprzestawiać lub usunąć,ale generalnie mi się podoba i tyle Tongue
4/5
Pozdrawiam
X
Klawy kawałek, Gryf.
Jedź tym torem.
Bardzo super produkcja.
Poezja jak się patrzy.
Lubię, kiedy tak lekko i przejrzyście wygląda wiersz - a to sztukaSmile