Via Appia - Forum

Pełna wersja: Troska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
pytają
jak widzę swoją przyszłość
odpowiadam
jestem niewidomy

mówię
że zrobiłbym krok
ale
jeżdżę na wózku

później
rozmowa się kończy
odchodzę
pełnosprawny w każdym calu
No cóż ja mogę powiedzieć. Tak trzymaj stary, wiersz zabieram do siebie.
miło się to czyta, InF
tylko malutka sugestia...
" odpowiadam" w pierwszej strofie burzy mi rytm, ja na Twoim miejscu pozbyłabym się go.

ok

Kali
Insomnio, bardzo cieszę się, że go sobie zabierasz, dzięki za komentarz.

I Tobie, Kali, też dziękuję.

Pozdrawiam Wink
Tekst jest kompetnie nielogiczny, pierwsza zwrotka przeczy ostatniej, sorry, ale pudło...
Z tym, że tekst jest nielogiczny nie zgodzę się w całej rozciągłości.

Dziękuję za komentarz i pozdrawiam.
Ja również się nie zgodzę. Po prostu takie teksty nie są dla wszystkich.
Niezłe, pomimo bardzo dużej oszczędności słów, bo nie tak się rozmawia hehSmileJako gaduła jestem bardziej wylewny. Wróciłem tu kilka razy i szczerze mówiąc, zastanawiałem się nad sensem tej wypowiedzi.Nie zgadzam się oczywiście z pozorną na pierwszy rzut oka nielogicznością, chociaż jest to jakaś niepełnosprawność jak się "jedzie nie na tym wózku...".Smile
Znajduję się w okresie, gdy jestem zasypywany takimi pytaniami, nawet od obcych osób Oo
Dlatego też kierując się swoją pokręconą logiką stwierdzam, iż wiersz wywołuje u mnie ból brzucha i nadmierną potliwość. (A za tydzień matura, łiii.)
Oceniając sam utwór, jestem na tak. Zwięźle przedstawiony problem wielu młodych ludzi. Upośledzenie przyszłościowe to coś strasznego.
Ins - jeszcze raz dzięki.

JKZ007 i Siódmy - dzięki, że poświęciliście temu kawałkowi odrobinę czasu.

Pozdrawiam
dobry wiersz, chociaż odrobinę "kanciasty" (jeszcze bym nad nim posiedział). Za to myśl absolutnie przednia. OK.




Pozdrawiam.
Dziękuję za komentarz.
Witam,
Na prawdę świetny wiersz, rzeczywiście ma na sobie znamię tekstu, do którego się wraca
Dziękuję za komentarz, Noir.

Konto usunięte

(26-04-2011, 15:25)kozljuzlju napisał(a): [ -> ]Tekst jest kompetnie nielogiczny, pierwsza zwrotka przeczy ostatniej, sorry, ale pudło...

Nielogiczna to jest Twoja nieumiejętność wyciągania wniosków.


Mimo wszystko, znasz moją opinię.
Stron: 1 2