Via Appia - Forum

Pełna wersja: Pan Zły
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wzięła moje oczy w swoje ręce
i wiedziała, że zabijam, bo umieram.
Moje krzywdy owinęła w jedno miejsce,
ochroniła lepszą cząstkę od stracenia.

Ona powiedziała:
- Też byłam małą dziewczynką w ciemnym pokoju
Cytat:Ona wzięła moje oczy w swoje ręce
Cytat: Ona powiedziała:
zaimki niepotrzebne
Cytat:Moje krzywdy owinęła w jedno miejsce
wers do przemyślenia pod względem poprawności.
Jest ok, dobry tekst.

Emocjonaly i na swój sposób uroczy wiersz. Puenta dość trafiona. Przyczepiam się do:

Cytat:Moje krzywdy owinęła w jedno miejsce
Nie rozumiem.

Co do "Ona" na początku ostatniej strofki - wydaje mi się, że to zaplanowane.
Oj macie rację. Myślę, że z tym wersem przesadziłam i sens tu był już wypaczony. Muszę jakoś to zmienić. A z Ona na początku zrezygnujęSmile
Cytat:Wzięła moje oczy w swoje ręce

mm, świetne.

Cytat:,,Też byłam małą dziewczynką w ciemnym pokoju ''

OSOBIŚCIE pozbyłbym się tego cudzysłowu i postawił myślnik. Teraz wygląda to tak... nieestetycznie O.o No i kropka na końcu zdania winna być.

Ogólnie jestem na tak. Bardzo osobiste.
Nie jest źle Ins, chociaż proponuję się jeszcze z tym kawałkiem pobawić.
Może wyjść coś ciekawego.

Kali
myśl jest, ale za dużo chaosu, przypadkowości. Usiądź wygodnie i popracuj.




Pozdrawiam.
coś mi tu omyka, jakby maszyna nie szła równo. myle się? jakoś tak niby cacy, ale nie do końca.
Nie wiem, co dokładnie masz na myśli.
Chociaż utwór jest dość mroczny, może się podobać ze względu na tajemniczość i pewną grozę, która czai się w tle. Jak dla mnie ok.
A dla mnie nie jest tu nic "ok". Błędy warsztatowe wyłożyła Księżniczka. Ja chciałbym się odnieść do tematu i jego wymowy, ale jest tylko mrok, wiele niejasności i wypaczeń znaczeniowych, czyniąc ten tekst niezrozumiałym. Widzisz..., tak spozieram na twój awator i porównuję z tekstem, i... przyznam się, że już nawet nie jestem pewny, czy jesteś dziewczynką, czy może chłopcem. Do licha,może to ze mną dziś coś nie tak?
Zmykam stąd, bo się nabawię jakiejś obsesjiWink
yhm no cóż. Dziękuję za opinię panie krytykuSmile
Tak, jestem dziewczynką.

Konto usunięte

A mnie się podoba. Może dziwne jest to "owinięcie w miejsce", ale ogólnie mi się strasznie podoba.
Wiem Duś. Jak patrzę na to teraz, to też jest dla mnie dziwne. Aczkolwiek nie mam pomysłu na to, jak to sformułowanie zastąpić.
absolutnie dołujący wiersz. Można by coś poprawić, ale przekaz emocjonalny na medal.



Pozdrawiam.